środa, 12 kwiecień 2017 10:02

Kabaret Jurki

Kabaret JURKI - „Święta polskie”

16.06.2017 r. (piątek) / godz. 20:00

sala kinowo - widowiskowa

bilety: 55 zł normalny, 50 zł ulgowy, 45 zł grupowy (od 10 osób)

 

Po raz pierwszy w Świdniku polska ekstra klasa kabaretowa - Kabaret JURKI! Wysoko postawiona poprzeczka poczucia humoru i dystans do rzeczywistości. Dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, których nie zobaczycie w TV.

Święta „towarzyszą” nam przez całe życie, są nieodłączną jego częścią. Są po prostu ważne. Nie zawsze jest wesoło i spokojnie. Czasem są jak kabaret, bo życie pokazuje nam sytuacje jakich byśmy się nie spodziewali. To właśnie dlatego „święta” trafiły na kabaretowy stół. Będzie się działo.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności.

Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po "materiał ludzki", rozumiany zarówno jako obserwacja zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury.

Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

Bilety do nabycia w kasie MOK,

czynnej od poniedziałku do niedzieli w godz. 14.00 - 20.00, tel.81/751 24 61

oraz na

biletyna.pl,kupbilecik.pl

Czytany 206 razy