Escape room

pokój zagadek

W pewien marcowy poranek roku 1982 ze swojego mieszkania zniknął 60-letni Józef Kowalski. Józef pracował w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku przy produkcji popularnych motocykli WSK. Sąsiedzi i przełożeni  w WSK byli zdziwieni jego zniknięciem.

Na tym historia Józefa K. się nie kończy. A TY, masz jakiś pomysł jak rozwikłać tę zagadkę?

Escape room  jest to rodzaj gry, polegający na zamknięciu maksymalnie 5 osobowej grupy w pokoju,  z którego będzie można się wydostać po rozwiązaniu zawartych w nim zagadek  w wyznaczonym czasie – 60 minut. Wystrój Escape room-u  z epoki PRL-u oraz zagadki w nim zawarte nawiązują  do historii Świdnika. Powyższy projekt „Escape room oparty na historii Świdnika”  zgłoszony był do zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Zdobył on 333 głosy poparcia, tym samym uzyskał dofinansowanie w wysokości 50 tysięcy złotych.

Grupy chętne do wzięcia udziału w zabawie i zbadania swojej wiedzy o mieście zapraszamy do wypełnienia znajdującego się poniżej formularza  zgłoszeniowego oraz do zapoznania się i akceptacji Regulaminu.

Uwaga!

*Osoby niepełnoletnie zobligowane są do dostarczenie, przed rozpoczęciem gry, oświadczenia podpisanego przez przedstawiciela ustawowego/prawnego opiekuna wyrażającego zgodę na udział w zabawie.

*Zgłoszenia może dokonać TYLKO osoba pełnoletnia.

 

pobierz oświadczenie – niepełnoletni (aktualizacjia 28.11.2018r.)
pobierz oświadczenie – dorośli (aktualizacjia 28.11.2018r.)