– II Świdnik Air Festival –

post
data publikacji: 08 maja 2019

08.06.2019

lotnisko trawiaste, ul. Sportowa

godz. 14:00

20 złotych (normalny) | 10 złotych (ulgowy)

Emocjonujący weekend pełen zapierających dech pokazów, niezwykłych akrobacji, wystaw sprzętu wojskowego, zabytkowych samolotów, samochodów i motocykli.

Bądź częścią lotniczego show! Zapraszamy na lotnisko trawiaste w Świdniku 8 i 9 czerwca!


P R O G R A M *

8 CZERWCA | godz. 14.00 – 22.30
wystąpią:

Waldemar Jaworski | Mi-2
Jarosław Rozwód | Cessna C152
14.30 – 15.30 CZĘŚĆ OFICJALNA
Krzysztof Janusz | An-2
Krzysztof Duk | Robinson R44
GRUPA AKROBACYJNA FIREBIRDS
Stinson 108 Voyager 150
ZESPÓŁ AKROBACYJNY BIAŁO-CZERWONE ISKRY
Marek Forystek| Boeing Stearman B75N1 2S3
CELLFAST FLYING TEAM
Robert Pietracha | DH82 Tiger Moth
Krzysztof Łączkowski | DHCI Chipmunk
Ireneusz Puchała | Taylorcraft Auster IV
Grzegorz Lenart | SW-4
SU-22
Wojciech Hajdukiewicz | Hatz Classic
Marek Masalski | Piper J3C Cub
Antoni Nowak | Piper Cub L-4H
Szymon Tomaszewski | Piper Cub L-4H
Maria Muś | BOLKOW BO105
Artur Kielak | XA41 Mateusz Strama | YAK 3U R-2000
Krzysztof Janusz | PZL104 Wilga
Łukasz Czepiela | EDGE 540TK
Marek Forystek | Boeing Stearman B75N1 2S3
GRUPA AKROBACYJNA FIREBIRDS
Marek Choim | Extra 330SC
THE FLYING DRAGONS
AIRBORNE PYROTECHNICS

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu.

 

9 CZERWCA | godz. 12.00 – 17.30
wystąpią:

Krzysztof Janusz | PZL104 Wilga
Waldemar Jaworski | Mi-2
Jacek Mainka | DH82 Tiger Moth
Krzysztof Łączkowski | DHCI Chipmunk
Ireneusz Puchała | Taylorcraft Auster IV
Krzysztof Duk | Robinson R44
Marek Forystek | Boeing Stearman B75N1 2S3
CELLFAST FLYING TEAM
Stinson 108 Voyager 150
SU-22
Marek Choim | Extra 330SC
Grzegorz Lenart | SW-4
Wojciech Hajdukiewicz | Hatz Classic
Łukasz Czepiela | EDGE 540TK
AIRBORNE PYROTECHNICS
Marek Masalski | Piper J3C Cub
Antoni Nowak | Piper Cub L-4H
Szymon Tomaszewski | Piper Cub L-4H
Jarosław Rozwód | Cessna C152
GRUPA AKROBACYJNA FIREBIRDS
Maria Muś | BOLKOW BO105
Marek Forystek| Boeing Stearman B75N1 2S3
Artur Kielak | XA41 Mateusz Strama | YAK 3U R-2000
CELLFAST FLYING TEAM

KONCERTY:

18.00 Ørganek
20.00 Ania Dąbrowska
22.00 Enej

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu.

 

>> www.air-festival.swidnik.pl <<

 

do pobrania

Plik Opis Rozmiar pliku Pobrania
pdf REGULAMIN TERENU IMPREZY MASOWEJ 426 KB 8
pdf REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ 321 KB 8