9. Konkurs Jednominutowych Amatorskich Filmów o Świdniku „Nakręcone Miasto”

post
autor: rw data publikacji: 17 kwietnia 2018

31.08.2018

sekretariat MOK

godz. 16:00

Rusza kolejna edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzcę czeka 1000 złotych!

Aby wygrać wystarczy w ciągu minuty, przedstawić lotnicze miasto, pamiętając, że Świdnik to nie tylko bloki, jego historia i mieszkańcy. Można to zrobić w różny sposób, metaforyczny lub dosłowny. Może to być pewna historia, która dzieje się w naszym mieście. Dajemy Wam pełne pole do popisu. Poprzednie edycje pokazują, jak zaskakujący może być werdykt jury. Nie zawsze liczy się tylko sprzęt i montaż filmu. Czasem wystarczy po prostu dobry pomysł czy emocje ukazane w jednej minucie nagrania. Organizatorzy dla najlepszych przewidzieli atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce warte jest 1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 9. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.

Termin dostarczania prac upływa 31 sierpnia. Film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury lub nadesłać pocztą na adres MOK, al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik, z dopiskiem „Nakręcone Miasto”.

Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania poniżej.

do pobrania

Plik Opis Rozmiar pliku Pobrania
doc REGULAMIN 34 KB 47
doc KARTA ZGLOSZENIA 30 KB 39