MOK w Świdniku zaprasza

autor: rd data publikacji: 11 maja 2018

sala widowiskowa

W maju świdniczanie będą mieli okazję wybrać się na koncert legendy polskiej muzyki rozrywkowej. Na scenie Centrum Kultury zagra Tercet Egzotyczny.

Zespół powstał w 1963 roku i od razu podbił serca słuchaczy. Ma na swoim koncie 26 albumów, w tym 17 złotych, 3 platynowe i jeden diamentowy. Grał na najbardziej prestiżowych scenach muzycznych: Carnegie Hall, Radio City w Nowym Jorku czy paryskiej Olimpii. Występował też z największymi gwiazdami, takimi jak: Charles Aznavuor, Linda Ronstadt, Engelbert Humperdinck i Boby Vinton. W tym roku obchodzi jubileusz 55-lecia działalności artystycznej.

Tercet Egzotyczny

19 maja, godz. 16.00, sala widowiskowa Centrum Kultury

bilety: 55 zł (normalny), 50 zł (ulgowy), 45 zł (grupowy, od 10 osób)

• • •

Na wyjątkowy koncert muzyki filmowej zaprasza w maju Centrum Kultury. Dzięki projektowi „007 Bond Symfonicznie” świdniczanie usłyszą nowe aranżacje najsłynniejszych piosenek z serii filmów o brytyjskim agencie.

Podczas koncertu nie zabraknie najbardziej znanych utworów: „Writing’s on the Wall”, „You know my name”, „Skyfall”, „Tomorrow never dies” czy „Golden eye”. Na scenie zobaczymy solistów: Annę Michałowską, Katarzynę Góras i Mateusza Obroślaka. Towarzyszyć im będzie znakomita Orkiestra i Chór Quite Classic.

007 Bond Symfonicznie

26 maja, godz. 20.00, sala widowiskowa Centrum Kultury

bilety: 60 zł (normalny), 55 zł (ulgowy), 50 zł (grupowy, od 10 osób)

• • •

Popularny kabaret Paranienormalni ponownie przyjedzie do Świdnika. Artyści zaprezentują skecze, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej!

Na scenie pojawią się: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz Bartosz Gajda z kabaretu Łowcy. B. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych. Natomiast bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Świdniczanie zobaczą, między innymi skecz „Kino”, czyli komedię pomyłek prezentującą iście czeski humor.

Kabaret Paranienormalni

1 czerwca, godz. 17.30, sala widowiskowa Centrum Kultury