Zostań „Queen Świdnika”!

post
autor: san data publikacji: 30 stycznia 2019

24.02.2019

sala kameralna MOK

godz. 14:00

Już po raz drugi w naszym mieście odbędą się castingi do konkursu „Queen Świdnika 2019”, który organizowany jest w ramach ogólnopolskich wyborów „Queen of Poland”! Pierwszy z nich zaplanowano na 24 lutego.

– To wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który otwiera drogę do kariery modelki i może okazać się piękną przygodą z modelingiem oraz początkiem nowej drogi zawodowej – zachęcają przedstawiciele agencji „Art Models”, organizatorzy przedsięwzięcia. – Laureatki zeszłorocznego konkursu w Świdniku – Weronika Serafin i Zuzanna Król, odniosły znaczące sukcesy, wielokrotnie brały udział w pokazach mody w Polsce i zagranicą. Weronika Serafin zdobyła tytuł III wice-Queen Województwa Lubelskiego 2018, wzięła udział w Międzynarodowej Gali Mody 2018, gdzie prezentowała autorską kolekcję jednego z najbardziej znanych projektantów mody – Macieja Zienia oraz zakwalifikowała się do półfinału ogólnopolskiego konkursu „Queen of Poland”.

W Świdniku, na kandydatki czekać będzie profesjonalne jury. Rok temu nasze miasto odwiedziły: Karolina Piszewska, finalistka Queen of Poland 2017 i zdobywczyni tytułu Queen of Vena, Wiktoria Jasińska, wicemiss Polski Nastolatek i Alicja Cywińska z Agencji Art Models.

Każda uczestniczka konkursu ma szansę na zakwalifikowanie się do dalszych etapów wydarzenia, przede wszystkim do ogólnopolskiego „Queen of Poland”, którego finał odbędzie się w Hiszpanii, a także możliwość uczestnictwa w półfinale i finale ogólnopolskiego konkursu Foto Models Poland 2019, który odbędzie się nad Morzem Egejskim.

Na castingi może zgłosić się każda kobieta, w wieku 16-28 lat. Stan cywilny jest bez znaczenia.

– Prosimy o zabranie eleganckiej sukienki, kostiumu kąpielowego, butów na obcasie, a także dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej. Podczas prezentacji indywidualnej będziemy prosić o przedstawienie się w kilku słowach – dodają organizatorzy.

Pierwszy casting odbędzie się 24 lutego, o godz. 14.00, w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Więcej informacji na profilu Agencji Art Models.