Trzeci wykład Akademii Niepodległości

autor: kf data publikacji: 08 marca 2018 kategoria: Aktualności

21 marca 2018 roku, w ramach obchodów 100-lecia odrodzenia Rzeczypospolitej, odbędzie się kolejny, już trzeci, wykład Akademii Niepodległości. Tym razem dr Daniel Piekaruś opowie m. in. o działaniach prowadzonych przez polskich socjalistów na rzecz powstania Niepodległej. Na wykład zapraszają: Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku oraz Strefa Historii.

Wykład dla młodzieży rozpocznie się w o godz. 13.00, w sali kameralnej Centrum Kultury w Świdniku (al. Lotników Polskich 24).
Na wykład otwarty zapraszamy o godz. 17.00 do Strefy Historii, ul. kard. S. Wyszyńskiego 17, II piętro Galerii Venus.

Wykładom prowadzonym w ramach Akademii Niepodległości patronuje Prezydent RP Andrzej Duda.