Weekend z motoryzacją

autor: kf data publikacji: 16 kwietnia 2018 kategoria: Aktualności

Weekend 14-15 kwietnia 2018 roku, wiosenny i bardzo ciepły, można było spędzić różnie. Niektórzy postawili na pobyt pod dachem zamiast korzystać z uroków iście letniej pogody. Powodem było kolejne wydanie Moto Session, która zawładnęła halami Targów Lublin S.A . przy ul. Dworcowej. Było co oglądać: najnowsze modele aut światowych marek, nowe technologie dedykowane samochodom i ich bezpieczeństwu, pokazy dryftu oraz moc innych atrakcji.
Strefa Historii także tam była. Jak zwykle świdnickie Wueski przyciągały uwagę i prowokowały do zadawania pytań. W niedzielę, przez cały dzień wystawy, odpowiadał na nie nasz gość Krzysztof Komenda. Hitem była także wystawa prac Klubu Modelarskiego Taurus. Repliki w różnych skalach takich modeli jak: BMW, Audi czy Mercedes, misternie odtworzone modele motocykli czy wozów straży pożarnej, przyciągały uwagę małych i dużych zwiedzających. Kolejne święto motoryzacji już za rok.