poniedziałek, 11 marzec 2013 13:11

WYJAZD DO MUZEUM FRYDERYKA CHOPINA

Miejski Ośrodek Kultury 21 kwietnia 2013. zorganizował wyjazd familijny do Muzeum Fryderyka Chopina do Warszawy. Muzeum Chopina to niezwykłe muzeum, w którym muzyka, zapach i światło pobudzają wszystkie zmysły zwiedzających. Ideą muzeum jest przede wszystkim indywidualne zwiedzanie i doświadczanie Chopina, dostosowane do wieku i preferencji odwiedzających. Poszczególne elementy audiowizualne ekspozycji zostały skonstruowane w taki sposób, aby w muzeum każdy odnalazł coś dla siebie.
Nowatorskie podejście do prezentacji poszczególnych ekspozycji zrywa ze stereotypowym myśleniem o muzeum, jako o nieciekawej, martwej instytucji.

Po wizycie w muzeum w wolny czas wycieczkowicze spędzili na Warszawskiej Starówce.

Więcej w tej kategorii: « Warsztaty Fire Show