piątek, 26 lipiec 2013 08:19

Kino dla najmłodszych

„Mambo, Lula i piraci”, "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta" oraz "Minionki rozrabiają" to kolejne propozycje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

„Mambo, Lula i piraci” to animacja o przygodach oficera Marco Macaco, który marzy o rozwiązywaniu dużej zagadki kryminalnej. Jego największym problemem jest to, że na tropikalnej wyspie nic się nie dzieje. Film emitowany będzie od 26 lipca do 1 sierpnia.

Głównym bohaterem filmu "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta" jest robotnik z budowy w Chicago, który marzy by stać się archeologiem. Jego marzenie się spełnia, kiedy pomyłkowo zostaje wzięty za sławnego odkrywcę. Film emitowany będzie od 2 do 8 sierpnia.

Film "Minionki rozrabiają" opowiada o tym, jak przedsiębiorczy Gru zostawił za sobą życie złoczyńcy, aby zająć się wychowaniem Margo, Edith i Agnes. Dr Nikczemniki Minionki mają teraz trochę wolnego czasu. Kiedy jednak Gru zaczyna przystosowywać się do roli zwykłego ojca rodziny z przedmieścia, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się zwalczeniem zła na świecie. Teraz to do niego i jego partnerki Lucy Wilde należy odkrycie, kto stoi za zuchwałym przestępstwem i oddanie go w ręce sprawiedliwości. Jak się okazuje, to właśnie kiedyś największy na świecie złoczyńca musi pojmać przestępcę usiłującego zająć jego miejsce... Film emitowany będzie od 9 do 15 sierpnia.

Godziny emisji filmów w zakładce REPERTUAR

Serdecznie zapraszamy!

Czytany 1747 razy