czwartek, 19 wrzesień 2013 00:00

Teatr lalki i formy zaprasza

„Teatr lalki i formy”

zapraszamy na

zajęcia teatralne

„Teatr lalki i formy” to zajęcia, na których uczestnicy poznają warsztat aktorski, techniki lalkowe, ćwiczą ekspresję ciała, mimikę, głos. Uczą się współdziałania w grupie, kształtują osobowość, nabierają pewności siebie, rozwijają wyobraźnię, a przede wszystkim dobrze się bawią!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat oraz starsze!

W programie:

• Teatr lalek
  • Teatr żywego planu
  • Teatr cieni
  • Drama
  • Praca z tekstem
  • Ćwiczenia pamięci i koncentracji
  • Zabawy z elementami pantomimy
  • Odgrywanie krótkich scenek na zadany temat
  • Improwizacja

Celem zajęć jest stworzenie zespołu młodych twórców teatralnych, biorących czynny udział w festiwalach, przeglądach, konkursach teatrów dziecięcych i młodzieżowych zarówno na scenach województwa lubelskiego jak i całego kraju.

Zajęcia prowadzą Absolwenci Akademii Teatralnej, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów teatralnych dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia z podziałem na grupy wiekowe odbywają się w każdą środę w godz. 17.00 - 18.00 i 18.00 - 19.00

Informacje i zapisy :

tel. 503-350-258 / 508-753-299

lub w sekretarjcie Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.

Gwarantujemy doskonałą zabawę, innowacyjne warsztaty oraz  uśmiech na twarzach dzieci!

www.studiotworczegodziecka.pl