czwartek, 20 listopad 2014 08:47

Teatr Puk-Puk w finale konkursu TVP!

Grupa młodzieżowa Teatru Puk - Puk dostała się do ostatniego etapu II Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych. Do ścisłego finału przeglądu przeszło dziesięć spektakli z całego kraju. Zgłoszone do konkursu widowisko „Gniazdo” startuje w kategorii teatrów działających w domach kultury i innych organizacjach oświatowych, gdzie konkuruje z rybnickim Teatrem Tara - bum.

W każdej kategorii zostanie wyłoniony zwycięzca, którego wskaże specjalne jury, w składzie: Anna Dymna, Olgierd Łukaszewicz, Eustachy Rylski, Maciej Wojtyszko, Michał Walczak i Jan Dworak - przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Swojego faworyta wybierają również internauci. Od poniedziałku, na stronie TVP, trwa internetowe głosowanie, które potrwa do końca listopada.

Aby zagłosować, wystarczy wejść na konkursowy profil www.iteatr.tvp.pl, następnie dokonać rejestracji na portalu, gdzie należy podać e-mail oraz hasło, jakie będzie posiadać Państwa konto w serwisie oraz wyszukać świdnicki Teatr Puk-Puk i zagłosować. Tylko w ten sposób licznik odnotuje oddany głos.

Ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród nastąpi 7 grudnia podczas Gali finałowej w krakowskim studiu telewizyjnym Łęg. Transmisja gali na żywo odbędzie się na antenach TVP 1 i TVP Regionalna, a także w Internecie na stronie www.iteatr.tvp.pl.