sobota, 11 styczeń 2014 07:42

Świdnicka Grupa Filmowa

Podczas zimowych ferii zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na bezpłatne zajęcia filmowe, które odbęda się w dniach 20 - 24.01. w godzinach 17:00 - 20:00.

Filmowanie lustrzankami, montaż filmowy czy przygotowanie scenariuszy i storyboard – tego wszystkiego będzie można nauczyć się podczas warsztatów, które rozpoczną się już 20 stycznia i poprowadzi je Paweł Iwaniuk, jeden z założycieli grupy filmowej Xvisuals, która przygotowała, między innymi teledyski grup Goście, ComeYah, DrGree.

Oprócz filmowania lustrzankami, montażu filmowego czy przygotowywania scenariuszy, uczestnicy zajęć poznają również tajniki rejestracji dźwięku, planowania oświetlenia jak i podstawy animacji poklatkowej. 

Szczegółowy program warsztatów:

20.01: spotkanie integracyjne, prezentacja multimedialna z podstaw filmowania, tworzenie scenariusza i storyboardu etiudy filmowej

21.01: zapoznanie się ze sprzętem filmowym, organizacja planu filmowego, organizacja oświetlenia i dźwięku na planie, realizacja etiudy filmowej wg storyboardu

22.01: realizacja etiudy filmowej

23.01: kończenie zdjęć do etiudy, montaż materiału filmowego

24.01: montaż materiału filmowego, pokaz filmu

Podczas zajęć praktycznych omawiane będą bardziej szczegółowo zagadnienia sprzętowe, realizacyjne, oświetleniowe oraz dźwiękowe.

 

Więcej informacji na temat zajęć pod numerem telefonu: 509 839 454.

Czytany 1871 razy
Więcej w tej kategorii: « Orszak Trzech Króli