środa, 14 styczeń 2015 10:44

Spektakl "Królowa śniegu"

Miejski Ośrodek Kultury w dniu 8 marca 2015 roku organizuje kolejny wyjazd familijny!

Ty razem wybieramy się do Warszawy do Teatru Narodowego na spektakl pt. „Królowa Śniegu”. Zbiórka o godz. 11.00 w Centrum Kultury.

„Królowa Śniegu” to opowieść o dziewczynce imieniem Gerda, która przemierza cały świat, aby ocalić swojego najlepszego przyjaciela i towarzysza zabaw – Kaja, który odjechał w nieznane z władczynią lodowej krainy – tytułową Królową Śniegu. Różne odcienie baśniowej rzeczywistości, są dla małej bohaterki niezwykłym doświadczeniem.

To opowieść ponadczasowa: o miłości, sile przyjaźni i zwycięstwie dobra nad złem. Przedstawienie adresowane jest zarówno do młodych widzów jak i osób dorosłych, które z pewnością chętnie powrócą do świata dzieciństwa.

W spektaklu wykorzystano zaskakujące rozwiązania sceniczne, setki kostiumów oraz częste zmiany dekoracji.

W obsadzie m.in. Dominika Kluźniak, Ewa Konstancja Bułhak, Zbigniew Zamachowski, Przemysław Stippa, Tomasz Sapryk.

Koszt wyjazdu to 90 zł/os.

W cenę wliczone są: bilet do teatru (45 zł), przejazd oraz ubezpieczenie.

Liczba miejsc ograniczona. Na wpłaty czekamy do 3 lutego 2015r.

Kontakt:

Magdalena Mróz