wtorek, 20 styczeń 2015 10:21

Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem do Muzeum Powstania Warszawskiego w dniu 1 marca br. postanowiliśmy powtórzyć wycieczkę. Drugi termin to 29 marca.

1 marca, Strefa Historii Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku, organizuje wyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego. Koszt wyjazdu to 45 zł. W kwocie tej uczestnicy mają zagwarantowany transport autokarem o podwyższonym standardzie, wstęp do Muzeum, opiekę przewodnika oraz ubezpieczenie. Minimalny wymagany wiek osób zwiedzających ekspozycję Muzeum z przewodnikiem wynosi 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zapisy prowadzone będą w kasie Kina Lot od 19 stycznia do 20 lutego w godzinach 14:00 – 20:00. Wszelkie informacje o wyjeździe pod numerami telefonów: 81 745 04 10 i 603 644 806 oraz pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zapraszamy!