czwartek, 19 marzec 2015 10:33

Dotknij teatru

Zobacz zwycięski spektakl „Gniazdo” nagrodzony w Konkursie TVP!

30 marca widzowie ze Świdnika i okolic będą mogli obejrzeć wielokrotnie nagradzany spektakl „Gniazdo” w wykonaniu Teatru Puk-Puk. To historia o chęci realizacji własnych marzeń i potrzebie bycia sobą. Zderzone zostały w nim dwa światy, w których funkcjonuje główna bohaterka sztuki: bezpieczny świat dzieciństwa i rodzinnego domu oraz ten, w którym miała nadzieję zrealizować swoje życiowe cele. Pozornie piękny, ciekawy, przyciągający swym blaskiem, ale zupełnie inny od tego, w którym wzrastała. Odnalezienie się w nim, nie jest dla głównej bohaterki łatwym zadaniem. Próbuje jednak za wszelką cenę się do niego dopasować.

Na spektakl zapraszamy 30 marca, o godz. 18 do sali kameralnej MOK. Bilet wstępu kosztuje 5 zł.

Widowisko prezentowane będzie w ramach projektu „Dotknij Teatru”, organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. W tym roku po raz pierwszy do projektu dołączyły instytucje kulturalne oraz teatry z Lubelszczyzny.