piątek, 24 kwiecień 2015 06:59

Kabaret Moralnego Niepokoju w Świdniku

Informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem występem, Kabaret Moralnego Niepokoju zaprezentuje się przed świdnicką publicznością jeszcze raz o godz. 18:00. Ceny biletów pozostają bez zmian.

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbędzie się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.
Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.
Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.
Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”.

16 czerwca 2015, godz. 20:30
Miejski Ośrodek Kultury, al. Lotników Polskich 24
Przedsprzedaż biletów w cenie 50 zł (grupowe od 10 osób), 55 zł (indywidualne i 60 zł (w dniu koncertu):
- Kasa Kina LOT tel. / 81/ 751 24 61
www.biletynakabaret.pl