czwartek, 30 kwiecień 2015 08:21

Nakręcone Miasto 2015

Rozstrzygniecie 11 grudnia o godz. 18:00 w Strefie Historii.

Dla najlepszych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.  Pierwsze miejsce warte jest1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 6. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców, ale także do osób, które po prostu lubią nasze miasto, bądź są z nim związani. Dodatkowo, w tym roku, uczestnikom dajemy naprawdę dużo czasu na przygotowanie filmu, bo ponad 6 miesięcy. Do wygranej wystarczy naprawdę niewiele. Należy w ciągu minuty, przedstawić nasze miasto, pamiętając, że Świdnik to nie tylko bloki, jego historia i mieszkańcy. Można to zrobić w różny sposób, metaforyczny lub dosłowny. Może to być pewna historia, która dzieje się w naszym mieście. Dajemy Wam pełne pole do popisu. Poprzednie edycje pokazują, jak zaskakujący może być werdykt jury. Nie zawsze liczy się tylko sprzęt, montaż filmu… czasem wystarczy po prostu dobry pomysł, czy emocje ukazane w jednej minucie nagrania.

Konkursowe prace z poprzednich edycji można obejrzeć na naszym kanale Youtube

doc
Pobierz

NakreconeMiastoREGULAMIN2015

Wielkość: 33.79 ko
Pobrań: 280
doc
Pobierz

NakreconeMiastoKARTAZGLOSZENIA2015

Wielkość: 29.70 ko
Pobrań: 222

Czytany 1752 razy