wtorek, 29 wrzesień 2015 06:47

Nauka gry na gitarze akustycznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w lekcji pokazowej gry na GITARZE AKUSTYCZNEJ, która odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku w poniedziałek 5 października o godz. 17.00.

Zajęcia poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH, który w ciągu ostatnich lat prowadził zajęcia wokalne, warsztaty muzyki gospel i próby w ramach Świdnik Gospel Choir. Od wielu lat jego pasją jest także gra i nauka na gitarze akustycznej, w której przez niemal 30 lat pracy artystycznej, doszedł do najwyższego poziomu i wirtuozerii.

W czasie pokazu wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z tajnikami warsztatu gry na gitarze, z praktyczną wiedzą z dziedziny akompaniamentu, aranżacji i kompozycji… ale przede wszystkim zachęcić się do tego by grać, ćwiczyć, cieszyć się pięknymi dźwiękami gitary!

Już od października 2015 w ramach zajęć odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku odbywać się będą zajęcia / nauka gry na gitarze akustycznej w ramach zajęć indywidulanych i grupowych.

Zachęcamy do udziału w lekcji pokazowej, do udziału w pierwszej z serii zajęć!