wtorek, 13 październik 2015 13:30

Wycieczka do Muzeum Wojska Polskiego

15 listopada, Strefa Historii Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku, organizuje wyjazd do Warszawy, gdzie zwiedzimy Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Techniki i Przemysłu NOT. Koszt wyjazdu to 90 zł. W kwocie tej uczestnicy mają zagwarantowany transport autokarem o podwyższonym standardzie, wstęp do Muzeum Techniki i Przemysłu NOT oraz wstęp do Muzeum Wojska Polskiego wraz z możliwością wypożyczenia audioprzewodnika (1 na 4 osoby), a także ubezpieczenie. Zapisy będą prowadzone w kasie kina LOT od 14 października do 10 listopada w godzinach 14:00 – 20:00. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 7:00 spod kina LOT. Wszelkie informacje dostępne są pod numerami telefonów: 81 745 04 10 i 603 644 806 oraz pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zapraszamy!