wtorek, 11 luty 2014 14:18

Zajęcia dla najmłodszych

Zanim pójdę do przedszkola...

Zajęcia rozwojowo-edukacyjne dla najmłodszych (wiek: od 1,5 roku), przy współuczestnictwie rodziców (jednego lub dwojga):

• przygotowanie najmłodszych do adaptacji w przedszkolu – bez zbędnego stresu dla dziecka i rodziców,
  • nauka współpracy w grupie, rozwijanie spostrzegawczości, zręczności, wyobraźni, umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia.

Program zajęć:

• gry i zabawy animacyjne (w tym: zabawy edukacyjne z tęczową chustą animacyjną i tunelem animacyjnym),
  • zajęcia muzyczno-rytmiczne (w tym: gra na instrumentach), połączone z piosenką inscenizacyjną,
  • taneczne animacje,
  • „kącik zabaw plastycznych”: malowanie farbami, kolorowanki, twórcze techniki plastyczne,
  • warsztaty origami.

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu (60 minut), w Centrum Kultury (Al. Lotników Polskich 24) w każdą sobotę o godzinie 11.00 w kawiarence "OldLot" wejście obok budynku MOK od strony parkingu.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 21.03.2015 r.

Prosimy o wygodne obuwie i strój dla dziecka oraz drobny posiłek (woda, chrupki itp.)

Zajęcia odpłatne - 60 zł miesięcznie.

UWAGA! Istnieje możliwość zorganizowania zajęć na tygodniu w godzinach przedpołudniowych, jeżeli zbierze się grupa (minimum 5 osób). Terminy spotkań do uzgodnienia (telefonicznie).

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 501 001 412, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.