poniedziałek, 18 styczeń 2016 11:52

Ferie z fantastyką

Ferie z Fantastyką

22.02.-26.02.2016r. (poniedziałek - piątek) / godz. 16.00 -20.30

27.02.2016r. (sobota)/ godz. 10.00 – 19.00

Hol na I piętrze oraz sala Klubu Fantastyki „Obelisk”

Wiek uczestników: od 13r. życia

Wstęp wolny!

 

W tym roku przygotowaliśmy dla was tydzień atrakcji z fantastyką. Codziennie porcja gier planszowych, turnieje z nagrodami oraz specjalna atrakcja główna. Będziemy uczyć się gier bitewnych w klimacie Gwiezdnych Wojen, ale również malować figurki czy też próbować swoich sił w grach karcianych jak „Magic the Gathering”.

 

Będziemy starali się umilić Wam ferie i pokazać jak najwięcej „rzeczy”, którymi zajmujemy się na co dzień. Jeśli się Wam spodoba i będziecie „chcieli” więcej, zapraszamy na zajęcia Klubu Fantastyki „Obelisk”. Nie musicie przynosić żadnych materiałów. Zapewniamy: gry, tereny, figurki itp. Na nasze zajęcia nie trzeba też się zapisywać, wystarczy, że się pojawicie, a zabierzemy Was w fantastyczny świat.

Program Ferii z Fantastyką:

22.02.1015r. (poniedziałek)

Nauczymy Was grać w Magic the Gathering. Pokażemy, jak wzywać do gry potężne stwory czy rzucać zaklęcia. Tego dnia odbędą się również turnieje gier planszowych, a także mistrzostwa Świdnika w Jengę.

23.02.1015r. (wtorek)

Przeprowadzimy naukę gry w system bitewny „X-Wing” , który pozwala na prowadzenie walk w kosmosie przy pomocy świetnie znanych myśliwców takich jak „Sokół Millenium” czy TIE Interceptor. Pokażemy wam jak manewrować, robić uniki i skutecznie niszczyć maszyny przeciwnika. Odbędą się także rozgrywki w gry planszowe.

24.02.1015r. (środa)

Chcecie poznać tajniki szermierki? Nic prostszego zapraszamy na warsztaty walk na miecze piankowe. Dodatkowo odbędą się walki pokazowe, a na koniec zorganizujemy turniej w którym wyłonimy mistrza „Ferii z fantastyką”. Tego dnia zapraszamy także na

rozgrywki w gry planszowe, turniej w grę „Talisman: Magia i Miecz”.

25.02.1015r. (czwartek)

Siły orków, goblinów krasnoludów elfów czy nieumartych? To wszystko i wiele więcej w grach bitewnych, które chcemy Wam pokazać w czwartkowy dzień naszych ferii. Przedstawimy zasady, a wy rzucicie się w wir walki, prowadząc potężne armie do walki.

Już tradycyjnie będziecie mogli wziąć udział w rozgrywkach gier planszowych.

26.02.1015r. (piątek)

Znacie jakichś superbohaterów ? W Dice Masters, który chcemy Wam pokazać, możecie prowadzić do walki Batmana, Supermana i wielu innych. Zapoznamy Was z wszystkimi potrzebnymi zasadami i nauczymy, jak skutecznie pokonać przeciwnika.

Odbędzie się również turniej w Magic the Gathering, a także “Warhammer Fantasy Battle” dla początkujących. Dla chętnych przewidujemy również rozgrywki w gry planszowe oraz turniej w Jungle Speed.

27.02.1015r. (sobota)

Ostatni dzień to podsumowanie ferii z fantastyką, czyli wolne granie, we wszystkie gry, jakie poznaliście. Dodatkowo będziecie mogli zobaczyć pięknie pomalowane armie w turnieju Warhammer Fantasy Battle, a także wziąć udział w sesji gier RPG. Staniecie do walki w grach planszowych i mistrzostwach w „Munchkina”.

Informacje pod nr tel. 81 468- 67- 80.

Czytany 1604 razy