piątek, 13 maj 2016 07:49

Wycieczka ze Strefą Historii - plan wyjazdu

Wycieczka ze Strefą Historii do Centrum Nauki Kopernik
4 września

W najbliższą niedzielę (4 września) wyruszamy na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Osoby, które zapisały się na wycieczkę informujemy, że wyjeżdżamy o godz. 6.30 spod kina "Lot". Powrót do Świdnika planowany jest na godzinę 19.30/20.00. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 603 644 806 lub 81 745 04 10.

Dostajemy od Państwa telefony z zapytaniem o szczegóły dotyczące wyjazdu, przerwy obiadowej i czasu spędzonego w Centrum Nauki Kopernik. Śpieszymy poinformować, że planowo ze Świdnika wyjeżdżamy o godz. 6.30. W Warszawie musimy być już o godz. 9.50, żeby odebrać bilety, które będą ważne od godz. 10.20. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z kawiarni, która znajduje się w CNK lub zjedzenia własnego posiłku w wyznaczonym do tego miejscu. W Centrum Nauki Kopernik spędzimy 4 godziny. W Centrum będą mogli Państwo samodzielnie zwiedzić wystawę i wszystko to, co Państwa interesuje. Bilety pozwalają nam także wejść do Planetarium i obejrzeć wystawę "Patrz: Ziemia". Zachęcamy do obejrzenia również tego, co znajduje się przed Centrum czyli Parku Odkrywców. Po wyjeździe z Warszawy przewidziana jest dłuższa przerwa obiadowa. Do Świdnika wrócimy ok. godz. 19.00/20.00.