piątek, 15 lipiec 2016 13:16

Wakacje z Klubem Fantastyki ,,Obelisk"

Każdy piątek / godz. 16:00 - 21:00

Hol na I piętrze Centrum Kultury

Klub Fantastyki ,,Obelisk" kolejny raz organizuje wakacyjne warsztaty dla pasjonatów fantastyki i nie tylko! Do dyspozycji uczestników zajęć będą gry planszowe oraz bitewne (X-wing, Age of Sigmar, Warhammer 40k).

W każdy piątek od godziny 16:00 - 21:00 w budynku Centrum Kultury w Świdniku odbywać się będą spotkania podczas, których na uczestników będą czekać nie tylko wciągające gry ale także wspaniała atmosfera! Dodatkowo w środę będą miały miejsce warsztaty sklejania i malowania figurek do gier bitewnych.

Rozgrywki w gry planszowe bitewne oraz karciane (Magic the Gathering) odbywają się w Holu na I piętrze.

W pozostałe dni zapraszamy na spotkania w zaprzyjaźnionym sklepie E-legion przy ulicy 3-go Maja 1.

Informacje o wydarzeniach pojawiają się na bieżąco pod adresem :