wtorek, 20 wrzesień 2016 08:23

Konkurs ,,Nakręcone miasto"

Konkurs ,,Nakręcone miasto"

 09.12.2016 r.

 

Rusza nowa, kolejna edycja konkursu „Nakręcone Miasto”, czyli Amatorskich Filmów Jednominutowych o Świdniku. Na zwycięzcę czeka 1000 złotych!

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców, ale także do osób, które po prostu lubią nasze miasto, bądź są z nim związani. Do wygranej wystarczy naprawdę niewiele. Należy w ciągu minuty, przedstawić lotnicze miasto, pamiętając, że Świdnik to nie tylko bloki, jego historia i mieszkańcy. Można to zrobić w różny sposób, metaforyczny lub dosłowny. Nie zawsze liczy się tylko sprzęt, montaż filmu… czasem wystarczy po prostu dobry pomysł, czy emocje.

Organizatorzy dla najlepszych przewidzieli atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce warte jest 1000 zł. Swoje wyróżnienie przyzna także publiczność. O tym, kto zostanie laureatem 7. edycji „Jednominutówek”, zadecyduje profesjonalne jury, związane ze światem filmu i mediów.

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Nakręcone Miasto. Konkursowe prace z poprzednich edycji można obejrzeć na naszym kanale Youtube: Świdnik - Wysokich Lotów.

 

 

 

Czytany 551 razy