Teatr Puk-Puk

Aktualności

Zapisy w sezonie artystycznym 2017/2018.

W programie zajęć m.in.:

ćwiczenia dykcyjne i oddechowe, zabawy i gry improwizacyjne, wyzwalanie ekspresji ciała i słowa, ćwiczenia na skupienie uwagi scenicznej, sceny dialogowe, elementarne zadania aktorskie, zajęcia z interpretacji tekstu, animacji lalki i przedmiotu, ćwiczenia w budowaniu postaci, wspólne tworzenie spektakli.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Marjasiewicz.

Nabór do wszystkich grup zakończony. 

W związku z dużą ilością  chętnych osób do grupy I i IV Teatru Puk – Puk o ostatecznym przyjęciu uczestników zadecydował sprawdzian umiejętności  teatralnych.  Zgodnie z podanymi wcześniej informacjami, w pierwszej kolejności zostały też przyjęte dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne w poprzednich latach.

Niestety ze względu na specyfikę zajęć, nie możemy przyjąć wszystkich dzieci.

Dziękujemy bardzo za odwagę zaprezentowania się  na scenie, bo to nie łatwa sztuka.

Tych, którzy nie dostali się do grupy, a dalej będą mieli chęć spróbować swoich sił w teatrze, zapraszamy za rok.

Poniżej przedstawiamy wyniki naboru:

Do udziału w zajęciach grupy I (poniedziałki, godz. 15.30 – 17.00) zapraszamy następujące osoby:

  1. Zuzanna Apanasienko
  2. Joanna Czerwińska
  3. Iga Dziedziura
  4. Cezary Gołaszewski
  5. Marcin Górski
  6. Łucja Jankowska
  7. Franciszek Jankowski
  8. Anna Komsta
  9. Sylwia Korpysa
  10. Oliwia Korpysa
  11. Rozalia Królik
  12. Natalia Magier
  13. Julia Mazurek
  14. Natalia Smolarska
  15. Maria Soboń
  16. Nikodem Szponar
  17. Kaja Rowińska
  18. Hanna Rozwadowska

Następujące osoby zapraszamy na spotkanie w sprawie przyjęcia do Dziecięcego Teatru Ruchu „Stonoga” (zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 18.00 – 19.30):

  1. Franciszek Janczarek
  2. Franciszek Kozieł

Wyniki naboru do grupy IV (dzieci z klas I – III):

  1.  Michał Batowski
  2. Emilia Błaszczak
  3. Milena Cios
  4. Weronika Chmiel
  5. Nina Czepielewska
  6. Wiktoria Dębska
  7. Lena Dobrowolska
  8. Konrad Jędruch
  9. Filip Filipowicz
  10. 10.Maja Maisuaradze
  11. Maciej Marjasiewicz
  12.  Sara Piekarska
  13. Mila Sot
  14. Patrycja Suska
  15. Julian Tarasiewicz
  16. Nikola Wolińska
  17. Anna Żuk

Pozostałe osoby zapraszamy za rok.
Odpłatność za zajęcia zgodnie z cennikiem opłat.