Zespół Tańca Nowoczesnego FUX

OGŁOSZENIE

Informujemy, że z powodu choroby instruktora zajęcia w dniu 9.10.2017r. (poniedziałek) zostają odwołane. Planowane odpracowanie zajęć w dniu 21.10.2017r. (sobota) (próba przed występem w dniu 27.10.2017r. - tancerze którzy uczestniczyli w zajęciach w zeszłym roku)

Harmonogram zajęć na sezon taneczny 2017/2018

PONIEDZIAŁEK

g. 16.30 - 17.45 - FUX II (Lucky Mafia)
g. 17.45 - 18.45 - FUX III (Lucky Kids)
g. 18.45 - 20.15 - FUX I
g. 20.15 - 21.00 - konsultacje

ŚRODA

g. 16.45 - 17.45 - FUX IV (Lucky Sweets)
g. 18.00 - 19.30 - FUX II (Lucky Mafia)
g. 19.30 - 21.00 - konsultacje (miniformacje, duety, solówki)

CZWARTEK

g. 16.30 - 17.30 - FUX IV (Lucky Sweets)
g. 17.30 - 18.45 - FUX III (Lucky Kids)
g. 18.45 - 20.15 - FUX I
g. 20.15 - 21.00 - konsultacje

Zajęcia odbywają się w pracowni tanecznej (1/22)

Listy grup

FUX II (Lucky Mafia)

  • Chomicka
  • Cyrulska
  • Doluk
  • Gałgan
  • Król
  • Kukier
  • Mazur
  • Mazur
  • Nowakowska
  • Okoń
  • Pawłowska
  • Pełczyńska
  • Romanek
  • Siodłowska
  • Smolińska
  • Szwestka
  • Waryszak
  • Wasilewska
  • Wójcik
  • Wójcik

FUX III (Lucky Kids)

  • Bondarenko
  • Całka
  • Chwedoruk
  • Cybulska
  • Gąbka
  • Grzegorczyk
  • Jopa
  • Kiepiela
  • Pawelec
  • Pędzisz
  • Poniewozik
  • Poniewozik
  • Pyszniak
  • Pytlak
  • Roś
  • Soboń
  • Stachura
  • Świdnik
  • Wartacz
  • Watrak
  • Wójtowicz
  • Żuk
  • Żukowska

FUX II (Lucky Sweets)

W dniu 4.10 na zajęcia przychodzą nowe osoby (od Szubtarskiej do Kukawskiej)

W dniu 5.10 na zajęcia przychodzą ci, którzy tańczyli w zeszłym roku (od Belniak do Trochonowicz)

  • Belniak
  • Czupryn
  • Dąbska
  • Łuka
  • Małecka
  • Motyl
  • Mituła
  • Myszka
  • Nowacka
  • Oskroba
  • Oskroba
  • Piróg
  • Słomka
  • Trochonowicz
  • Szubtarska
  • Wisowata
  • Rzemieniak
  • Borowiecka
  • Wasak
  • Gołąb
  • Leśniak
  • Błaziak
  • Rawska
  • Kordyka
  • Szymuś
  • Czajka
  • Włodarczyk
  • Kukawska

Iwona Syroka

 

Instruktor, choreograf, dj, krawcowa, fryzjer, makijażystka, sekretarka, druga mama – czyli wszystko w jednym. Od 2007 roku nieprzerwanie wylewa litry potu na Sali tanecznej MOK, prowadząc Zespół Tańca Nowoczesnego FUX. Posiada tytuł instruktora tańca sportowego. Tańczy od zawsze i wszędzie, a swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w lubelskim domu kultury, ucząc się tańca towarzyskiego.

Przez wiele lat związana z zespołem Etezja działającym w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice w Lublinie. Tańczy głównie hip hop, ale nie stroni także od innych technik tanecznych – uwielbia dance show… Szkoliła się u takich choreografów i instruktorów jak: Anna „Youya” Jujka, Ryfa, Karol „Polsky” Polak, Czajna, Paweł „Pitzo” Mazur, Paweł Michno, Justyna Lichacy.

Zespół Tańca Nowoczesnego FUX został założony w 2003 roku przez Anetę Pastuszak, a od 2007 roku działa pod kierunkiem Iwony Syroki. Obecnie tańczy w nim ok 100 osób w wieku od 7 do 22 lat.

Zespół bierze udział w wielu turniejach i konkursach tanecznych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, europejskim oraz światowym, godnie reprezentując miasto Świdnik.

Na swoim koncie grupa ma m.in. tytuł Mistrza Województwa w tańcu nowoczesnym, Puchar Polski IDOL OPEN w kat. hip hop, tytuł finalisty Krajowych Mistrzostw IDO HIP HOP, udział w Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Tancerze brali również udział w programie tanecznym „Got to Dance”.

Corocznie swoimi występami uświetniają lokalne imprezy i uroczystości takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Dzień Integracji z Osobami Niepełnosprawnymi czy Dni Świdnika.

SEZON 2016/2017

15.01.2017r. – występ na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

18.02.2017r. - Turniej Tańca Nowoczesnego Roztańczony Stary Zamość:

  • 5 miejsce w kat. solo HH 16+ - Kaja Kołtun
  • 4 miejsce w kat. solo HH 16+ - Paulina Poleszak
  • 1 miejsce w kat. formacje HH 16+ - Lucky Team

25.03.2017r. - VIII WOJEWÓDZKIE SPOTKANIA TANECZNE „MARCE DANCE” KRASNYSTAW 2017

  • udział: Lucky Mafia, Lucky Sweets , Lucky Kids
  • Lucky Team – wyróżnienie specjalne

01.04.2017r. - IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA „TANECZNE INSPIRACJE" Biłgoraj

  • Lucky Sweets – nagroda za przebojowość na scenie
  • udział: Lucky Mafia, Lucky Kids
  • Wyróżnienie: Alicja Cybulska

27.04.2017r. – występ na koncercie charytatywnym na rzecz Jasia Karwowskiego

2.05.2017r. – występ na majówce świdnickiej „Roztańczony Świdnik”

4.05.2017r. – występ grupy Lucky Team na koncercie charytatywnym na rzecz lubelskiego hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

6.05.2017r. - XVIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL WSPÓŁCZESNYCH FORM TANECZNYCH Puławy

  • Lucky Sweets – udział
  • 2 miejsce w młodszej kat. wiekowej - Lucky Kids
  • 3 miejsce w starszej kat. wiekowej – Lucky Mafia

19.05.2017r. - XIII Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej

  • 2 miejsce w kat. 9-10 lat - Lucky Sweets
  • 1 miejsce w kat. 11-13 lat – Lucky Kids

20.05.2017r. - Festiwal Tańca Świdnik 2017

  • udział grup: Lucky Sweets, Lucky Kids i Lucky Mafia

21.05.2017r. - X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO BRODNICA 2017

  • 5 miejsce w kat. mini formacji 12-15 lat – Lucky Team
  • 5 miejsce w kat. formacji 12-15 lat – Lucky Mafia
  • 4 miejsce w kat. formacji 16+ - Lucky Team

10.06.2017r. występ z okazji Dni Świdnika 2017

16.06.2017r. - udział w ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy UEFA U21 w Lublinie

17.06.2017r. - udział w Nałęczowskim Festiwalu Tańca

 

SEZON 2015/2016

 

10.01.2016r. – występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

19.03.2016r. - VII Wojewódzkie Spotkania Taneczne ,,Marce Dance'' Krasnystaw 2016

  • Lucky Team - wyróżnienie specjalne
  • Lucky Sweets - wyróżnienie specjalne

17.04.2016r. - III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje"

  • Lucky Team - II miejsce w kategorii taniec nowoczesny powyżej 14 lat
  • Lucky Sweets, Lucky Mafia – udział
  • Ala Cybulska – wyróżnienie jury festiwalu

22.04 - 24.04.2016r. – Krajowe Mistrzostwa IDO Hip Hop w Józefowie pod Warszawą

  • Klaudia Kosierb - 4 miejsce w kategorii solo hip hop 16+
  • Klaudia Kosierb, Agnieszka Wąsik - 13 miejsce w kategorii duety hip hop 16+
  • Klaudia Kosierb - 5 miejsce w kategorii hip hop battles 16+
  • Cześć Crew - 16 miejsce w kategorii miniformacje 16+
  • Bulletproof Crew - 16 miejsce w kategorii miniformacje 16+

13.05.2016r. – XII Turniej o Puchar Burmistrza Łęcznej w Tańcu Nowoczesnym

  • Lucky Sweets – 1 miejsce w kat. formacje 10-13 lat
  • Lucky Mafia – 2 miejsce w kat. formacje 10-13 lat

22.05.2016r. - IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 2016

  • Klaudia Kosierb – I miejsce w kat. solo hip hop 16+
  • Klaudia Kosierb – III miejsce w kat. hip hop solo battles
  • Lucky Team – udział

05.06.2016r. - XXV Lubartowskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 2016

  • Lucky Squad – I miejsce w kategorii HIP HOP 15-19 lat
  • Lucky Team – I miejsce w kategorii HIP HOP 15-19 lat
  • Lucky Sweets – I miejsce w kategorii HIP HOP do 14 lat
  • Lucky Mafia – I miejsce w kategorii HIP HOP do 14 lat

11.06.2016r. – 7 Eudezet All Star Weekend Łódź

  • Lucky Team – 16 miejsce w kat. formacje HIP HOP 12-15 lat
  • Lucky Squad – 9 miejsce w kat. formacje HIP HOP 15+
  • Bulletproof Crew – 7 miejsce w kat. mini formacje HIP HOP 15+
  • Kosierb Klaudia, Agnieszka Wąsik – 2 miejsce w kat. duety HIP HOP 15+
  • Agnieszka Wąsik – 7 miejsce w kat. solo HIP HOP 15+
  • Klaudia Kosierb – 5 miejsce w kat. solo HIP HOP 15+

12.06.2016r. – występ na festynie Bezpieczne Wakacje 2016
18.06.2016r. – X Jubileuszowy Nałęczowski Festiwal Tańca

  • Lucky Team – wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny 13+
  • Lucky Squad – 1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny 13+
  • Lucky Team Mafia – udział

19.06.2016r. – Udział w koncercie galowym X Jubileuszowego Nałęczowskiego Festiwalu Tańca, występ z okazji Dni Świdnika oraz podsumowania sezonu artystycznego

 

SEZON 2014/2015

 

30.12.2014r. – Wyróżnienie Burmistrza Miasta Świdnik za osiągnięcia artystyczne w 2013r.

11.01.2015r. - Występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

25.01.2015r. – Występ na meczu siatkówki w Świdniku

07.02.2015r. – Pokaz taneczny przed koncertem Łony i Webbera w Świdniku

8.03.2015r. – Udział w meczu charytatywnym w Świdniku

23.04.2015r. – Nagroda Burmistrza Miasta Świdnik za osiągnięcia artystyczne oraz występ na posiedzeniu Rady Miasta Świdnik

21.03.2015r. – Dance Marce Krasnystaw Udział grup Lucky Kids i Lucky Team

  • Lucky Team – tytuł lauteata

17 – 19.04.2015r. - KM IDO HIP HOP Wałbrzych

  • Lucky Squad - 16 miejsce w kat. miniformacje HH 12-15 lat
  • Cześć Crew - 18 miejsce w kat. miniformacje HH 16+
  • Agnieszka Wąsik – 9 miejsce w kat. solo HH 16+
  • Klaudia Kosierb – 11 miejsce w kat. solo HH 12-15
  • Agnieszka Wąsik, Emilia Małaj – 24 miejsce w kat. duety HH 16+
  • Natalia Rodź, Magdalena Mizura – 29 miejsce w kat. duety HH 16+

22.05.2015r. Turniej Tańca Nowoczesnego u Puchar Burmistrza Łęcznej

  • Wiktoria Waryszak - 2 miejsce w kat. solo HH 10-13 lat
  • Lucky Kids - 1 miejsce w kat. formacje HH dzieci
  • Lucky Team - 2 miejsce w kat. formacje HH juniorzy

24.05.2015r. - Otwarty Puchar Polski Trendy Dance Cup w Pawłowicach

  • Klaudia Kosierb - 3 miejsce w kat. solo HH 12-15 lat
  • Agnieszka Wąsik - 4 miejsce w kat. solo HH 16+
  • Natalia Dryka Katarzyna Przekaza - 3 miejsce w kat. duety HH 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb, Agnieszka Wąsik - 1 miejsce w kat. duety HH 16+
  • Lucky Squad - 1 miejsce w kat. miniformacje HH 12-15 lat
  • Lucky Squad - 6 miejsce w kat. formacje HH 12-15 lat

30.05.2015r. Eudezet All Star Weekend 6 Łódź

  • Klaudia Kosierb - 1 miejsce w kat. solo HH 12-15 lat
  • Natalia Dryka Katarzyna Przekaza - 1/2 finału duety HH 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb, Agnieszka Wąsik - 6 miejsce w kat. duety HH 16+
  • Cześć Crew - 6 miejsce w kat. miniformacje HH 16+
  • Lucky Squad - 4 miejsce w kat. miniformacje HH 12-15 lat
  • Lucky Crew - 6 miejsce w kat. formacje HH 16+
  • Lucky Squad - 1 miejsce w kat formacje HH 12-15 lat

10-13.06.2015r. – Mistrzostwa Europy IDO HIP HOP Kielce

  • Agnieszka Wąsik – 44 miejsce w kat. solo HH 16+

19.06.2015r. – Nałęczowski Festiwal Tańca

  • Lucky Team – 1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny do lat 13
  • Lucky Kids – wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny do lat 13
  • Lucky Crew – 3 miejsce w kategorii taniec nowoczesny powyżej lat 13

20.06.2015r. – V Open Poland Warszawa

  • Lucky Squad – 1 miejsce w kategorii mini formacje HH 12-15 lat
  • Lucky Squad – 2 miejsce w kategorii formacje HH 12-15 lat
  • Lucky Crew – 5 miejsce w kategorii formacje HH 16+
  • Agnieszka Wąsik, Klaudia Kosierb – 2 miejsce w kategorii duety HH 16+
  • Agnieszka Wąsik – 6 miejsce w kat. solo HH 16+
  • Klaudia Kosierb – 7 miejsce w kat. solo HH 12-15 lat
  • Natalia Dryka Katarzyna Przekaza - 1/2 finału duety HH 12-15 lat

21.06.2015r. – Występ z okazji Dni Świdnika 2015

23.06.2015r. – Podsumowanie sezonu artystycznego 2014/2015

 

SEZON 2013/2014

 

12.01.2014r. – Występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.03.2014r. - Memoriał taneczny im. Andrzeja Antoszczaka Tomaszów Lubelski

  • Klaudia Kosierb – I miejsce w kat. solo hip hop juniorzy
  • Katarzyna Przekaza – V miejsce w kat. solo hip hop juniorzy
  • Agnieszka Wąsik – I miejsce w kat. solo hip hop dorośli
  • Agnieszka Wąsik, Emilia Małaj – I miejsce w kat. solo hip hop dorośli
  • Wiktoria Żmurek, Natalia Dryka – III miejsce w kat. duety hip hop juniorzy
  • Sandra Bereś, Katarzyna Przekaza – II miejsce w kat. duety hip hop juniorzy
  • Lucky Squad – I miejsce w kat. mini formacje hip hop juniorzy
  • Lucky Crew – III miejsce w kat. mini formacje hip hop dorośli
  • Cześć Crew – I miejsce w kat. mini formacje hip hop dorośli
  • Lucky Squad – I miejsce w kat. formacje hip hop juniorzy
  • Lucky Crew – I miejsce w kat. formacje hip hop dorośli

29-30.03.2014r. - Krajowe Mistrzostwa IDO HIP HOP Lublin

  • Klaudia Kosierb – 11 miejsce w kat. solo hip hop 12-15 lat
  • Agnieszka Wąsik – 13 miejsce w kat. solo hip hop 16+
  • Agnieszka Wąsik, Emilia Małaj – 15 miejsce w kat. doety hip hop 16+
  • Lucky Squad – 17 miejsce w kat. mini formacje 12-15 lat
  • Lucky Crew – 11 miejsce w kat. mini formacje 16+
  • Cześć Crew – 6 miejsce w kat. mini formacje 16+
  • Lucky Squad – 9 miejsce w kat. formacje 12-15 lat
  • Lucky Crew – 10 miejsce w kat. formacje 16+

13.04.2014r. – Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu

  • Agnieszka Wąsik - I miejsce w kat. Hip-hop solo kobiety pow. lat 15
  • Lucky Squad - VI miejsce w kat. Hip-Hop miniformacje do lat 15
  • Cześć Crew - I miejsce w kat. Hip-Hop miniformacje pow. lat 15
  • Lucky Crew - III miejsce w kat. Hip-Hop miniformacje pow. lat 15
  • Lucky Squad - III miejsce w kat. Hip-Hop formacje do lat 15
  • Lucky Crew - III miejsce –– Hip-Hop formacje pow. lat 15

25.04.2014r. – pokaz mini formacji Lucky Crew na zakończeniu roku szkolnego klas maturalnych II LO im. Baczyńskiego w Świdniku

26.04.2014r. – Puchar Polski Idol Open w Radomiu

  • Klaudia Kosierb - I miejsce Hip hop solistki 12 – 15 lat
  • Katarzyna Przekaza - VIII miejsce Hip hop solistki 12 – 15 lat
  • Natalia Dryka - XIII miejsce Hip hop solistki 12 – 15 lat
  • Magdalena Bogdańska VIII miejsce Hip hop solistki pow. 15 lat
  • Agnieszka Wąsik - VII miejsce Hip hop solistki pow. 15 lat
  • Przekaza Katarzyna, Bereś Sandra - V miejsce Hip hop duety 12-15 lat
  • Dryka Natalia, Żmurek Wiktoria - VIII miejsce Hip hop duety 12-15 lat
  • Wąsik Agnieszka, Małaj Emilia - VII miejsce Hip hop duety pow. 15 lat
  • Lucky Squad - V miejsce Hip hop mini formacje 12-15 lat
  • Lucky Crew - IV miejsce Hip hop mini formacje pow. 15 lat
  • Lucky Squad - IV miejsce Hip hop formacje 12-15 lat

06.05.2014r. - udział grupy Cześć Crew w finale konkursu OPEN STAGE - Lublin

17.05.2014r. – udział grup Lucky Kids, Lucky Team i Lucky Squad w Festiwalu Tańca - Świdnik

23.05.2014r. X Jubileuszowy Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej

  • Amelia Zaniewska – finał w kategorii solo hip hop juniorzy
  • Oliwia Kurowska, Alicja Janczarek – finał w kategorii duety juniorzy
  • Lucky Team – IV miejsce w kategorii formacje hip hop juniorzy

24.05.2014r. – VII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica

  • Klaudia Kosierb – V miejsce w kategorii solo hip hop 12-15 lat
  • Lucky Squad – III miejsce w kategorii formacje hip hop 12-15 lat
  • Lucky Crew – V miejsce w kategorii formacje hip hop 16+
  • Lucky Crew – III miejsce w kategorii mini formacje hip hop 16+

15.06.2014r. – 5 Eudezet All Star Weekend Łódź

  • Klaudia Kosierb – II miejsce w kat. solo hip hop do lat 15
  • Cześć Crew – II miejsce w kat. mini formacje hip hop 16+
  • Lucky Squad – IV miejsce w kat. mini formacje hip hop do lat 15
  • Lucky Squad – V miejsce w kat. formacje hip hop do lat 15
  • Lucky Crew – VII miejsce w kat. formacje hip hop 16+

09.06.2014r. – Udział w koncercie z okazji Dnia Godności - Świdnik

16.06.2014r. – Koncert na zakończenie sezonu artystycznego MOK

28.06.2014r. – Występ z okazji Dni Świdnika 2014

10-13.07.2014r. – Udział grupy FUX I – Cześć Crew w Mistrzostwach Europy IDO HIP HOP w Rimini we Włoszech

 

SEZON 2012/2013

 

27.10.2012r. – występ grupy FUX II na meczu z okazji 60-lecia FKS AVIA Świdnik

10.11.2012r. – udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego „Ofensywa tańca” w Ostrołęce

  • Klaudia Kosierb – 2 miejsce w kategorii solo hip hop 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb i Ziółek Agata – 2 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • Magdalena Bogdańska i Weronika Kuś – 3 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • Agnieszka Wąsik i Emilia Małaj – 2 miejsce w kategorii duety hip hop pow. 15 lat
  • FUX I – 4 miejsce w kategorii miniformacje hip hop pow. 15 lat
  • FUX III – 3 miejsce w kategorii formacje 12-15 lat
  • LUCKY CREW – 4 miejsce w kategorii formacje 12-15 lat

1.12.2012r. – występ na dniu otwartym lotniska Lublin Airport

7.12.2012r. – udział grupy FUX III w precastingu do programu telewizji Polsat „Got to dance”

13.01.2013r. – występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

02.02.2013r. – występ na Balu Solidarności w Świdniku

04.02.2013r. – udział grupy FUX III w nagraniu castingu głównego do programu „Got to dance” w Warszawie

22.03.2013r. – udział w IX Spotkaniach Tanecznych „Marce Dance” w Krasnymstawie

  • FUX I – tytuł laureata
  • LUCKY CREW – wyróżnienie specjalne
  • FUX III – wyróżnienie specjalne

06.04 – 08.04.2013r. – udział w Krajowych Mistrzostwach IDO HIP HOP w Tarnowie Podgórnym

  • FUX I – 8 miejsce w kategorii miniformacje pow. 15 lat
  • LUCKY CREW – 15 miejsce w kategorii formacje pow. 15 lat
  • FUX III – 13 miejsce w kategorii formacje 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb – 3 miejsce w kategorii solistki 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb i Agata Ziółek – 11 miejsce w kategorii duety 12-15 lat
  • Agnieszka Wąsik – 23 miejsce w kategorii solistki pow. 15 lat
  • Agnieszka Wąsik i Emilia Małaj – 9 miejsce w kategorii duety pow. 15 lat
  • Agnieszka DZiduch i Magdalena Mizura – 20 miejsce w kategorii duety pow. 15 lat

14.04.2013r. – udział w Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu

  • Klaudia Kosierb – 5 miejsce w kategorii hip hop solo 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb i Agata Ziółek – 5 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • FUX I – 2 miejsce w kategorii minoformacje hip hop pow. 15 lat
  • LUCKY CREW – 4 miejsce w kategorii formacje hip hop pow. 15 lat
  • FUX III – 3 miejsce w kategorii formacje hip hop 12-15 lat

11.05.2013r. – udział w XIV Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach

  • LUCKY CREW –1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny pow. 13 lat
  • FUX III – 1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny do lat 13

21.05.2013r. – udział grupy LUCKY CREW w koncercie „Muzyki Moc” organizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Świdniku

25.05.2013r. – udział w XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "transsFormacje" we Włocławku

  • Klaudia Kosierb – 6 miejsce w kategorii solo hip hop 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb i Agata Ziółek – 3 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • Natalia Dryka i Wiktoria Żmurek – 20 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • Katarzyna Przekaza – 31 miejsce w kategorii solo hip hop 12-15 lat
  • LUCKY CREW – 5 miejsce w kategorii formacje hip hop pow. 15 lat
  • FUX III – 6 miejsce w kategorii formacje hip hop 12-15 lat

14.06.2013r. – udział grup CZEŚĆ CREW, LUCKY CREW I LUCKY SQUAD w precastingu do 4 edycji programu telewizji Polsat „Got to dance”

15.06.2013r. – udział w 4 Eudezet All Star Weekend w Łodzi

  • Klaudia Kosierb – 1 miejsce w kategorii solo hip hop 12-15 lat
  • Klaudia Kosierb i Agata Ziółek – 1 miejsce w kategorii duety hip hop 12-15 lat
  • Aleksandra Mazurek i Julia Budzyńska – 1 miejsce w kategorii duety hip hop do lat 11
  • Agnieszka Wąsik i Emilia Małaj – 1 miejsce w kategorii duety hip hop pow. lat 15
  • CZEŚĆ CREW – 6 miejsce w kategorii miniformacje hip hop pow. 15 lat
  • LUCKY CREW – 5 miejsce w kategorii formacje hip hop pow. 15 lat
  • LUCKY SQUAD – 5 miejsce w kategorii formacje hip hop 12-15 lat

21-22.06.2013r. – udział w VII Nałęczowskim Festiwalu Tańca „Euro Dance”

  • LUCKY SQUAD – 1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny do lat 13
  • LUCKY CREW – 1 miejsce w kategorii taniec nowoczesny pow. 13 lat

25.06.2013r. - występ na koncercie galowym z okazji zakończenia działalności artystycznej w sezonie 12/13

13.07.2013r. – nagranie castingu głównego do 4 edycji programu Got to dance telewizji Polsat – grupy Lucky Crew i Cześć Crew

 

SEZON 2011/2012

 

15.01.2012r. - FUX I - Udział w precastingu do programu „GOT TO DANCE – Tylko Taniec” organizowanym przez Telewizję Polsat w Warszawie

18.02.2012r. - Turniej tańca Dyskotekowego „Karnawał nad Łabuńką".

  • 1 miejsce solo HIP HOP juniorzy – Klaudia Kosierb
  • 6 miejsce solo HIP HOP juniorzy – Magdalena Bogdańska
  • 2 miejsce solo HIP HOP dorośli – Magdalena Mizura
  • 4 miejsce solo HIP HOP dorośli – Agnieszka Dziduch
  • 2 miejsce duety HIP HOP juniorzy – Magdalena Bogdańska, Weronika Kuś
  • 3 miejsce duety HIP HOP juniorzy – Sandra Doluk, Natalia Dryka
  • 5 miejsce duety HIP HOP juniorzy – Wiktoria Żmurek, Kamila Kocińska
  • 1 miejsce duety HIP HOP dorośli – Agnieszka Dziduch, Magdalena Mizura

31.03.2012r. - Marce Dance 2012 Krasnystaw

  • FUX I – tytuł laureata
  • FUX II, FUX III – wyróżnienie specjalne

22.04.2012r. - Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym Inowrocław 2012

  • 5 miejsce formacje HIP HOP juniorzy – FUX II

21.03.2012r. - 7 Mam talent w VII LO w Lublinie

  • 2 miejsce duet Magdalena Bogdańska i Weronika Kuś

19 – 20.05.2012r. - KM IDO HIP HOP Szczecin 2012

  • 6 miejsce miniformacja HIP HOP Dorośli Fux I
  • 13 miejsce formacje HIP HOP dorośli FUX I
  • 5 miejsce solo HIP HOP dorośli – Agnieszka Wąsik
  • 10 miejsce duet HIP HOP dorośli – Agnieszka Wąsik, Kinga Tomaszewska
  • 13 miejsce formacje HIP HOP juniorzy – FUX II
  • 12 miejsce solo HIP HOP juniorzy – Klaudia Kosierb
  • 56 miejsce solo HIP HOP juniorzy – Magdalena Bogdańska
  • 31 miejsce solo HIP HOP dorośli – Magdalena Mizura
  • 11 miejsce duet HIP HOP juniorzy – Klaudia Kosierb, Agata Ziółek
  • 16 miejsce duet HIP HOP juniorzy – Magdalena Bogdańska, Weronika Kuś
  • 26 miejsce duet HIP HOP dorośli – Magdalena Mizura, Agnieszka Dziduch
  • 26 miejsce duet HIP HOP dorośli – Emilia Małaj, Karolina Kotlińska

1.06.2012r. - VIII Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej

  • 3 miejsce duet HIP HOP juniorzy – Natalia Dryka, Sandra Doluk
  • 1 miejsce formacje HIP HOP juniorzy – FUX III

10.06.2012r. - Występ z okazji Dni Świdnika 2012

16.06.2012r. - Turniej Tańca Nowoczesnego Eudezet All Star Weekend 3 Pabianice

  • 6 miejsce formacje HIP HOP juniorzy – FUX II
  • 3 miejsce duety HIP HOP juniorzy – Klaudia Kosierb, Agata Ziółek

22 – 24.06.2012r. - VI Nałęczowski Festiwal Tańca „Euro Dance”

  • II miejsce – FUX III
  • III miejsce – FUX

02.06.2012r. - Występ z okazji Dnia Godności Świdnik 2012

12 – 15. 07.2012r. - ME IDO HIP HOP Koper Słowenia 2012

  • 16 miejsce miniformacja HIP HOP dorośli FUX I
  • 16 miejsce solo HIP HOP dorośli – Agnieszka Wąsik
  • 53 miejsce duet HIP HOP dorośli – Agnieszka Wąsik, Kinga Tomaszewska

 

SEZON 2010/2011

 

27.11.2010r. - I Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Tańcach Dyskotekowych w Łaszczowie

  • Weronika Ładosz - I miejsce solo hip hop juniorzy
  • Weronika Ładosz i Agnieszka Dziduch - I miejsce duety hip hop juniorzy
  • Weronika Mańko i Dagmara Spodar – V miejsce duety hip hop juniorzy

29.11.2010r. – TVP1 Warszawa, Udział w programie „Jaka to melodia”, jako reprezentacja miasta Świdnik

07.01.2011r. - Świdnik - Występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

04.02.2011r. – Świdnik- Udział w akcji „Mam haka na raka”

19.02.2011r. – II Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Tańcach Dyskotekowych– Grand Prix Gminy Łabunie

  • Magdalena Mizura – I miejsce solo hip hop dorośli
  • Weronika Ładosz – II miejsce solo hip hop juniorzy
  • Bogdańska Magdalena – X miejsce solo hip hop juniorzy
  • Weronika Ładosz Agnieszka Dziduch – II miejsce duety hip hop juniorzy
  • Bogdańska Magdalena, Kuś Weronika – IV miejsce duety hip hop juniorzy
  • Klaudia Kosierb – II miejsce solo hip hop dzieci
  • Ratajczyk Aleksandra – IX miejsce solo hip hop dzieci
  • Kosierb Klaudia, Dryka Natalia – III miejsce duety hip hop dzieci
  • Miniformacja FUX – I miejsce małe grupy hip hop dzieci
  • Miniformacja FUX I – II miejsce małe grupy hip hop juniorzy
  • Miniformacja FUX II – III miejsce małe grupy hip hop juniorzy

29.02.2011r. - Świdnik - Występ z okazji dnia walki z depresją

04.03.2011r. – Lublin - Udział w Szkolnym Dniu Tańca w XXIV LO w Lublinie

29.04.2011r. – Świdnik - Występ na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas III w II Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

14.05.2011r. - Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych w Puławach

  • grupa FUX I – I miejsce w kategorii taniec nowoczesny pow. 13 lat
  • grupa FUX III – I miejsce w kategorii taniec nowoczesny do 13 lat
  • grupa FUX II – wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny pow. 13 lat

22.05.2011r. – Świdnik - Występ z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

27 – 29.05.2011r. - Krajowe Mistrzostwa IDO HH i EB w Olkuszu

  • 16 miejsce w kat. formacji pow. 16 lat
  • 11 i 13 miejsce w kat. mini formacji pow. 16 lat
  • 12 miejsce w kat. mini formacji 12-15 lat
  • Weronika Ładosz – 29 miejsce w kategorii solistki 12-15 lat
  • Agnieszka Wąsik – 4 miejsce i kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w kategorii solistki pow. 16 lat

01.06.2011r. - VII Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej

  • Natalia Dryka i Klaudia Kosierb - II miejsce: kat. Hip Hop duety dzieci
  • FUX III - I miejsce kat. formacje Hip Hop dzieci
  • FUX II – III miejsce kat. formacje Hip Hop juniorzy

04.06.2011r. – Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Disco Dance i Hip Hop w Szczebrzeszynie

  • Weronika Ładosz – VI miejsce w kat. hip hop solo juniorzy
  • Klaudia Kosierb – II miejsce w kat. hip hop solo dzieci
  • Katarzyna Przekaza i Nikola Szwaczkiewicz – V miejsce w kat. hip hop duety dzieci
  • Klaudia Kosierb i Natalia Dryka – IV miejsce w kat. hip hop duety dzieci
  • Magdalena Bogdańska i Weronika Kuś – III miejsce w kat. hip hop duety juniorzy
  • Weronika Ładosz i Agnieszka Dziduch - II miejsce w kat. hip hop duety juniorzy
  • FUX II – II miejsce w kategorii mini formacje hip hop juniorzy
  • FUX III – II miejsce w kategorii formacje hip hop dzieci

12.06.2011r. – Świdnik -Występ z okazji Dni Świdnika 2011

17.06.2011r. - III Turniej Open Poland organizowany przez Equrrola Dance Studio w Warszawie

  • 5 miejsce solo hip hop dorośli - Agnieszka Wąsik
  • 5 miejsce duet hip hop dorośli - Agnieszka Wąsik i Kinga Tomaszewska
  • 5 miejsce miniformacja hip hop juniorzy - FUX II
  • 6 i 2 miejsce miniformacja hip hop dorośli
  • 3 miejsce formacja hip hop juniorzy - FUX II
  • 4 miejsce formacja hip hop dorośli - FUX I

18.06.2011r. - V Nałęczowski Festiwal Tańca

  • FUX II - wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny pow. lat 13
  • FUX I - I miejsce w kategorii taniec nowoczesny pow. lat 13

 

SEZON 2009/2010

 

13.09.2009r. – Występ na Dożynkach Powiatowych w Świdniku – FUX I, FUX II i FUX III

29.08.2009r. – Występ na Dniach Piask - FUX I, FUX II i FUX III

07.10.2009r. - Udział w koncercie „Mojemu miastu na urodziny”

18.10.2009r. - II Otwarte Mistrzostwa PTT Polski Południowo-Wschodniej w Disco Dance, Hip Hop i Tańcach Par.

  • Ładosz Weronika – 5 miejsce w kat. solo hip hop juniorzy
  • Paulina Kondrak, Aleksandra Łykus – 5 miejsce w kat. duety hip hop juniorzy
  • FUX II – 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX II bis – 3 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy

10.01.2010r. - występ z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30.01.2010r. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Województwa Lubelskiego

  • Ładosz Weronika – 3 miejsce w kat. solo hip hop juniorzy

22 – 25.04.2010r. Krajowe Mistrzostwa IDO HIP HOP Twardogóra

  • Agnieszka Dziduch i Weronika Ładosz – 10 miejsce w kat. duety hip hop juniorzy
  • FUX II – 15 miejsce w kat. miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX – 16 miejsce w kat. formacje hip hop dorośli
  • FUX I – 15 miejsce w kat. miniformacje hip hop dorośli
  • Weronika Ładosz – 28 (na 92) miejsce w kat. solo hip hop juniorzy
  • Paulina Kondrak i Aleksandra Łykus – 33 miejsce w kat. hip hop duety dorośli

15.05.2010 – Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych

  • FUX I – wyróżnienie

23.05.2010r. – Otwarty Turniej Tańca Dyskotekowego w Szczebrzeszynie, eliminacje do Mistrzostw Tanecznego Okręgu Lubelskiego

  • Weronika Ładosz – IV miejsce w kategorii hip hop solo juniorzy
  • Natalia Rodź – VI miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Paulina Kondrak, Paulina Maciejkod – 11 miejsce w kat. hip hop solo dorośli
  • Paulina Kondrak i Ola Łykus – 4 miejsce w kat. hip hop duety dorośli
  • Ładosz Weronika i Agnieszka Dziduch – 4 miejsce w kat. hip hop duety juniorzy
  • FUX – 4 miejsce w kat. hip hop miniformacje juniorzy
  • FUX I - 4 miejsce w kat. hip hop miniformacje dorośli
  • FUX II - 2 miejsce w kat. hip hop miniformacje dorośli

30.05.2010r. – występ z okazji Dnia Integracji z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie

01.06.2010r. – VI Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej

  • Wiktoria Żmurek i Natalia Dryka - III miejsce w kat. duety hip hop dzieci
  • Klaudia Kosierb i Angelika Pranagal - III miejsce w kat. duety hip hop dzieci
  • Kamila Ziółek i Agata Ziółek - III miejsce w kat. duety hip hop juniorzy
  • FUX IV – II miejsce w kategorii formacje freestyle dzieci

04.06.2010r. – Nałęczowski Festiwal Tańca

  • FUX I – I miejsce w kat. pow. lat 15
  • FUX III, FUX IV – udział

05.06.2010r. - Puchar Polski w Tańcu Hip-Hop "IDOL OPEN 2010" w Radomiu

  • Weronika Ładosz, Dziuduch Agnieszka – 3 miejsce w kategorii duety juniorzy
  • Weronika Ładosz – 3 miejsce w kategorii juniorzy
  • Paulina Kondrak, Aleksandra Łykus – 5 miejsce w kategorii duety dorośli
  • FUX – 4 miejsce w kategorii miniformacje juniorzy
  • FUX II – 5 miejsce w kategorii miniformacje dorośli
  • FUX I – 6 miejsce w kategorii miniformacje dorośli
  • Pola Szymaniak – 6 miejsce w kategorii solo dzieci
  • Klaudia Kosierb – 7 miejsce w kategorii solo dzieci
  • FUX IV – 3 miejsce w kategorii formacje
  • FUX III – 6 miejsce w kategorii formacje

18.06.2010r. – II Open Poland Warszawa

  • FUX I – II miejsce w kategorii mini formacji hip hop dorośli
  • FUX II - IV miejsce w kategorii mini formacji hip hop dorośli
  • FUX - III miejsce kategorii mini formacji hip hop juniorzy
  • Paulina Kondrak i Ola Łykus - VII miejsce w kategorii duety hip hop
  • Katarzyna Wójcik - V miejsce w kategorii solistów hip hop dorośli
  • FUX - IV miejsce w kategorii formacji hip hop dorośli.

26.06.2010r. – Finały Mistrzostw Tanecznego Okręgu Lubelskiego

  • FUX I - 2 miejsce w kategorii formacji dorosłych
  • FUX II - 3 miejsce w kategorii formacji juniorów
  • FUX II - 3 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX I - 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli
  • Paulina Kondrak – 1 miejsce w kat solo hip hop dorośli
  • Aleksandra Łykus - 2 miejsce w kat solo hip hop dorośli
  • Paulina Maciejko - 3 miejsce w kat solo hip hop dorośli
  • Natalia Rodź - 2 miejsce w kat solo hip hop dorośli
  • Weronika Ładosz – 3 miejsce w kategorii solo juniorzy hip hop
  • Agnieszka Dziduch - 7 miejsce w kategorii solo juniorzy hip hop
  • Weronika Ładosz i Agnieszka Dziduch – 4 miejsce w kat. duety juniorzy hip hop
  • Paulina Kondrak i Aleksandra Łykus – 1 miejsce w kat. duety hip hop dorośli

 

SEZON 2009/2008

 

07.09.2008r. - Występ na Dożynkach w Trawnikach

07 – 09.11.2008r. - Udział w Jubileuszowym XXV Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie k/Białegostoku

  • Katarzyna Wójcik – 1 miejsce w kategorii solo hip hop dorośli
  • Katarzyna Wójcik, Joanna Teluk - 1 miejsce w kategorii duety hip hop dorośli
  • Izabela Kisiel, Karolina Bartoszewska – 2 miejsce w kategorii duety hip hop dorośli
  • FUX I - 1 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli
  • FUX I - 1 miejsce w kategorii formacje hip hop dorośli
  • FUX II - 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX II - 2 miejsce w kategorii formacje hip hop juniorzy

11.01.2009r. - Udział w koncercie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

24.02.2009r. - Udział w I Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Poniatowa

  • Katarzyna Wójcik – 2 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Izabela Kisiel – 5 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Karolina Bartoszewska – 6 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 4 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • Izabela Kisiel i Karolina Bartoszewska - 7 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli

29.03.2009r. - Udział w II i III Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Zamość

  • Katarzyna Wójcik – 4 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 3 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • Izabela Kisiel i Karolina Bartoszewska - 5 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • Milena Mazurek i Sylwia Sowa – 7 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • 3 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli
  • miniformacja FUX II – 2 miejsce
  • miniformacja FUX IV – 3 miejsce

25.04.2009r. - Udział w IV Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Łabunie

  • miniformacja FUX II – 3 miejsce
  • miniformacja FUX IV – 2 miejsce

09.05.2009r. - Udział w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach

  • FUX I - II miejsce w kategorii dorosłych
  • FUX II - III miejsce w kategorii dorosłych
  • FUX III - udział

15 – 17.05.2009r. - Udział w Krajowych Mistrzostwach IDO Hip Hop i Electric Boogie – Zgierz

  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 32 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • Karolina Bartoszewska i Izabela Kisiel – 42 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • FUX I - 24 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli
  • FUX I - 11 miejsce w kategorii formacje hip hop dorośli
  • FUX IV - 14 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX II - 17 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX II - 7 miejsce w kategorii formacje hip hop juniorzy

30.05.2009r. - Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Tańcach Dyskotekowych w Łabuniach

  • Katarzyna Wójcik – 2 miejsce i tytuł II Wicemistrza Województwa Lubelskiego w kategorii solo hip hop dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 3 miejsce i tytuł II Wicemistrza Województwa Lubelskiego w kategorii duety hip hop dorośli
  • FUX I - II miejsce w kategorii Małe Grupy hip hop dorośli
  • FUX I - II miejsce w kategorii formacje hip hop dorośli
  • FUX II - IV miejsce w kategorii Małe Grupy hip hop juniorzy
  • FUX IV – V miejsce w kategorii Małe Grupy hip hop juniorzy
  • FUX II - III miejsce w kategorii formacje hip hop juniorzy

31.05.2009r. - Udział w Festynie Integracyjnym z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

12 – 14.06.2009r. - Udział w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie k/Białegostoku

  • Katarzyna Wójcik – 3 miejsce w kategorii solo hip hop dorośli
  • Izabela Kisiel – 2 miejsce w kategorii solo hip hop dorośli oraz 3 miejsce w kategorii inne formy tańca solo open
  • Katarzyna Wójcik, Joanna Teluk - 4 miejsce w kategorii duety hip hop dorośli
  • Izabela Kisiel, Karolina Bartoszewska – 5 miejsce w kategorii duety hip hop dorośli
  • FUX I - 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli
  • FUX I - 1 miejsce w kategorii formacje hip hop dorośli
  • Aleksandra Łykus, Paulina Kondrak - 3 miejsce w kategorii duety hip hop juniorzy
  • FUX II - 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX IV - 3 miejsce w kategorii miniformacje hip hop juniorzy
  • FUX II - 2 miejsce w kategorii formacje hip hop dorośli

28.06.2009r. - Występ z okazji Dni Świdnika 2009

 

SEZON 2008/2007

 

15.09.2007r. - Występ na imprezie „Zakończenie lata” – FUX I i FUX II

16.09.2007r. - Występ z okazji Dnia Medycznych Badań Laboratoryjnych w Lublinie – FUX I i FUX II

13.01.2007r. - Udział w koncercie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - FUX I i FUX II

02.02.2008r. - Udział w II Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Tomaszów Lubelski

  • Katarzyna Wójcik – 7 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 6 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • miniformacja FUX I – 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli

15.03.2008r. - Udział w III Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Szczebrzeszyn

  • FUX II - 3 miejsce w kategorii małe grupy hip hop juniorzy

26.04.2008r. - Udział w IV Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tańcach dyskotekowych – Łabuńki

  • Katarzyna Wójcik – 4 miejsce w kategorii hip hop solo dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 4 miejsce w kategorii hip hop duety dorośli
  • miniformacja FUX I – 2 miejsce w kategorii miniformacje hip hop dorośli

17.05.2008r. - Udział w XXX Edycji Sceny Młodych w Lublinie - FUX III

18.05.2008r. - Udział w Festynie Integracyjnym z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

23.05.2008r. - Udział w II Nałęczowskim Festiwalu Tańca

  • FUX II - 2 miejsce w kategorii powyżej lat 13

25.05.2008r. - Występ z okazji Dni Świdnika 2008

01.06.2008r. - VIII Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Tańcach Dyskotekowych w Poniatowej

  • Katarzyna Wójcik – 4 miejsce w kategorii solo hip hop dorośli
  • Katarzyna Wójcik i Joanna Teluk – 3 miejsce i tytuł II Wicemistrza Województwa Lubelskiego w kategorii duety hip hop dorośli
  • FUX I - II miejsce w kategorii Małe Grupy Hip Hop Dorośli
  • FUX I - IV miejsce w kategorii formacje Freestyle dorośli
  • FUX II - II miejsce w kategorii Małe Grupy Hip Hop juniorzy
  • FUX II - IV miejsce w kategorii formacje Freestyle juniorzy

Galeria zdjęć: