wtorek, 21 maj 2013 12:35

Koncertowo z Eleni

UWAGA! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem koncertem ELENI, Miejski Ośrodek Kultury informuje, że wokalistka zgodziła się zaśpiewać w Świdniku dwa razy, a zatem o godz. 1930 na scenie sali widowiskowej Centrum Kultury DRUGI KONCERT! - idealny prezent dla wszystkich MAM!.

Eleni, jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek już wkrótce wystąpi przed świdnicką publicznością. Na koncert zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.

Wokalistka z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Pierwszą płytę "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: "Moja miłość" , "Buzuki disco", " Ty jak niebo, ja - jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt" , "Moje Credo", "Nic miłości nie pokona" oraz "Kolędy Polskie". Za większość z tych utworów otrzymała "Złote Płyty".

Eleni ma w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce", "Na miłość nie ma rady", "

Artystka słynie z pięknego głosu, o wyjątkowej, ciepłej barwie. Jej muzyka jest nastrojowa, zawierająca ballady oraz utwory z pełnych emocji tekstami.

Bilety w cenie: 45 zł – ulgowy (przysługujący emerytom, rencistom, uczniom i studentom), 50 zł – normalny. Bilety do nabycia w kasie kina Lot w Świdniku (al. Lotników Polskich 24) od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00.

Piosenkarka wystąpi przed świdnicką publicznością 25 maja, o godz. 17.00, w sali widowiskowej kina Lot.