czwartek, 26 listopad 2015 08:27

Koncert Moniki Kowalczyk "Tu"

6 grudnia 2015 (niedziela)/ godz. 17.00

sala kameralna

Wstęp wolny

Gdyby chcieć opisać Monikę Kowalczyk, można by z powodzeniem stwierdzić, że to prawdziwy człowiek orkiestra. Śpiewa, pisze własne teksty, komponuje, występuje w teatrze oraz filmach.

Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m. in. Festiwalu Piosenek Marka Grechuty w Krakowie. Liczne sukcesy odnosi również z Teatrem Puk Puk, występuje w Teatrze Kto tam? O swojej twórczości  mówi: ,,Wierzę, że robiąc to, do czego jest się powołanym, można tworzyć wartościowe rzeczy. Dla mnie opinia słuchaczy o mojej twórczości zawsze jest ważniejsza niż zdanie jurorów. Zresztą, śpiewam dla widzów, którzy przychodzą na koncerty. Jeśli kogoś coś wzruszy, zwróci jego uwagę, to dla mnie są to piękne momenty.”

Zatem, każdego kto chce zobaczyć jej młodzieńczą energię w muzycznym wydaniu, serdecznie zapraszamy.