piątek, 18 grudzień 2015 13:20

13 lutego 2016 (sobota)/ godz. 18.30

sala kameralna

Bilety: 45 zł, bilety grupowe (powyżej 10 szt.) - 40 zł

Kasa MOK czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 14.00 – 20.00.

Rezerwacje pod nr tel.  81 751- 24 – 61.

"Miłość Ci wszystko wybaczy”,  "Twoim jest serce me", "Besame Mucho", "Love me tender", "Usta Milczą, dusza śpiewa", "Brunetki, blondynki" to tylko nieliczne tytuły, które ukołyszą Państwa duszę w tym wyjątkowym dniu! W powietrzu unosić sie będzie słodki zapach miłości, a znakomici artyści sprawią, że niejedno serce cudownie zadrży w rytm największych miłosnych przebojów.

Zaśpiewają dla Państwa: Mirosław Niewiadomski (tenor), Kamila Lendzion (sopran), Kordian Kacperski (tenor), Bartosz Kuczyk (tenor) i Emilia Zielińska(sopran). Artyści są solistami Teatru Wielkiego w Łodzi, Poznaniu, Opery Bałtyckiej, Teatru Wielkiego w Warszawie, współpracują z licznymi filharmoniami w kraju i za granicą!

Podczas koncertu przypomną wszystkie kolory miłości, a przewodnikiem w tej podróży będzie wyśmienity Bartosz Kuczyk, który zaskoczy nie tylko pięknym śpiewem ale również błyskotliwą, pełną żaru i humoru konferansjerką !!!

Czytany 1928 razy