Historia MOK
Statut
Regulaminy
Struktura organizacyjna
Nagrody i podziękowania
Do pobrania
Plan budynku

Pracownicy i struktura organizacyjna

Miejski Ośrodek Kultury współpracuje z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy przez cały rok szkolny prowadzą zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zróżnicowanych zespołach artystycznych.

Nasi animatorzy organizują wiele imprez kulturalnych takich jak koncerty i festiwale muzyczne, przeglądy filmowe, wystawy, happeningi artystyczne, spotkania z ludźmi sztuki. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją, którą pragniemy dzielić się z innymi. Jesteśmy otwarci na nowe idee i inspiracje, dlatego chętnie zgłębiamy nowe artystyczne pomysły i stale szkolimy się. Staramy się, by każdy kto trafi do Miejskiego Ośrodka Kultury znalazł nie tylko interesujące go propozycje, ale przede wszystkim miłą i serdeczną atmosferę, która sprawi, że chętnie się do nas wraca.

 

DYREKTOR:

Adam Żurek 

 

DZIAŁ FINANSOWO ADMINISTRACYJNY:

Teresa Olchowska – Kierownik / Główny Księgowy

Magdalena Krusińska - Zastępca Kierownika

Małgorzata Wiśniewska - Referent - Sekretarka

Dorota Rudnik – Kasjer

Ewa Purc – Kasjer

Aleksandra Pawłowicz – Kasjer

Rafał Langwiński  – Referent ds. Administracyjnych

Robert Dorosz – Informatyk

Justyna Dyzma - Pracownik Gospodarczy

Maria Ignasiak - Pracownik Gospodarczy

Joanna Nowomińska - Pracownik Gospodarczy

Waldemar Borowski – Konserwator / Elektryk

 

DZIAŁ CENTRUM KULTURY

Aneta Komsta – Kierownik

Ewa Jaśkowiak – Zastępca Kierownika ds. Ruchu Artystycznego i Kina Lot

Katarzyna Marjasiewicz - Zastępca Kierownika ds. Promocji, Organizacji Imprez i Pozyskiwania Funduszy

Agnieszka Kalinowska - Zastępca Kierownika ds. Mediów

Bożena Strzyżewska – Instruktor Programowy ds. Kina

Iwona Kozak - Animator Kultury

Róża Witkowska - Animator Kultury

Karol Falenta - Animator Kultury

Paulina Niezbecka - Animator Kultury

Łukasz Kosiński - Specjalista ds. Sprzedaży

Izabela Wojtaś - Specjalista ds. Promocji i Organizacji Widzów

Piotr Abramowicz – Akustyk

Krzysztof Banderonek - Akustyk

Karol Dziubak - Akustyk / Kinooperator

Paweł Wybraniec – Kinooperator

Cezary Bednarz - Kinooperator

Renata Szuryga – Instruktor

Zbigniew Zakrzewski – Instruktor

Andrzej Galiński – Instruktor 

Jan Mazur – Główny Specjalista / Redaktor Naczelny Głosu Świdnika

Jacek Gański - Specjalista

Sandra Rutkowska – Referent 

Agnieszka Wójcik – Specjalista 

Sławomir Socha - Specjalista

Tomasz Filipiuk - Referent 

Agata Flisiak - Referent 

Andrzej Karpiński

Robert Białowąs

Justyna Kowalczyk

Mateusz Wszelaki

Magdalena Mróz

 

INSTRUKTORZY:

Robert Dorosz – Zespół wokalny "Fabryka Pomarańczy" i soliści

Katarzyna Marjasiewicz – Teatr "Puk – Puk"

Renata Szuryga – Grupa Plastyczna „Pod Błękitną Paletą”

Andrzej Galiński – Pracownia Modeli Kartonowych

Zbigniew Zakrzewski – Pracownia Modeli Plastikowych

Iwona Syroka – Zespół Tańca Nowoczesnego FUX

Magdalena Mazurek Chlebuś – Dziecięcy Teatr Ruchu 

Rafał Maruszak – Helicopters Brass Orchestra

Magdalena Celińska – Chór Arion

Mateusz Kawalec – Le Parkour

Tomasz Deutryk – Zespoły Muzyczne

Grzegorz Krusiński – Klub fantastyki „Obelisk”

Grzegorz Głuch – Świdnik Gospel Choir

Beata Kamińska - Balet

Eliza Maruszak - Balet i  Taniec Współczesny

Małgorzata Ostrowska - Pracownia Ceramiki

Ismena Maślankiewicz i Jakub Żywot - Teatr Lalki

Beata Kubiak - Taniec 50+ i Teatr Maluch

Alina Kaczorowska - Warsztaty kroju i szycia

Iwona Kozak - Rękodzieło - sztuka użytkowa

Zdzisław Marciniak - Klub Szachowy Huzar

Andrzej Misiurski - Mały Modelarz

Marta Gołofit - Pracownia Malarstwa M

Monika Kowalczyk - Dziecięcy Chór Gospel