Partnerzy

Kino Lot jest beneficjentem programu operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej "Rozwój Kin", Priorytet II - Cyfryzacja Kin.


Od maja 2014 r. Kino Lot nawiązało współpracę z firmą Benefit System i akceptuje bilety MultiBilet.

  


Informujemy, że kino Lot przystąpiło do ogólnopolskiej akcji "Bueno czwartki".

W każdy czwartek widzowie, którzy przyjdą do kina z trzema opakowaniami Kinder Bueno i/lub Kinder Bueno White mogą wymienić je na bilet do kina za 10 zł (tyle płaci widz w kasie). Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Promocja nie dotyczy pokazów specjalnych (kino Lot zastrzega sobie prawo do zdefiniowania co jest wydarzeniem specjalnym) oraz Przeglądu Filmowego.

Pozwól się uwieść magii kina! Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.kinderbueno

 


Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty Kina Lot: Programu Lojalnościowego „TANIE OGLĄDANIE”, w ramach którego można otrzymać kartę upoważniającą do zakupu biletów w cenie biletu grupowego przez okres 6 miesięcy od daty otrzymania karty.

Szczegóły w regulaminie.

doc
Pobierz

REGULAMIN_PROGRAMU_LOJALNOŚCIOWEGO

Wielkość: 32.26 ko
Pobrań: 866
doc
Pobierz

KARTA_ZGŁOSZENIOWA

Wielkość: 29.70 ko
Pobrań: 574