Aktorzy teatru

Teatr Puk Puk

Niektórzy byli z nami bardzo krótko. Czasem przychodzili na jedną, dwie , trzy próby, a potem szukali swego szczęścia gdzie indziej, ale nawet ich należy tu wymienić. ( W końcu odważyli się spróbować być aktorami przynajmniej raz).

Inni zostawali na dłużej. Uczyli się teatralnego abecadła, kreowali teatralną rzeczywistość, a potem zjeżdżali „teatralną” Polskę wzdłuż i wszerz.

Skład obecny – sezon 2016/2017

grupa gimnazjalna:

Ewa Biała, Maja Biała, Julia Bartosiewicz, Zofia Gołaj, Aleksandra Gwarda, Katarzyna Misiak, Antola Sadło, Kinga Wojciechowska, Jagoda Żurek,  Adam Fałdyga, Patryk Kwiatuszewski, Karol Mazurek, Karol Skwarczyński, Mateusz Wszelaki, Michał Zuch

grupa licealna:

Paulina Dziachan, Sylwia Kośka, Monika Kowalczyk, Łucja Mucha, Patrycja Reszka, Beata Szymańska, Izabela Wilk, Arkadiusz Klej, Karol Bartosiewicz, Maciej Piasecki, Anna Żurek

 
GRUPY DZIECIĘCE

Sezon 1997/1998

Ewelina Dec, Aleksandra Kasprzak, Elżbieta Kasprzak, Izabela Kornecka, Weronika Podolska, Magdalena Sot, Magdalena Waryszak.

 

Sezon 1998/1999

Ewelina Dec, Aleksandra Kasprzak, Elżbieta Kasprzak, Urszula Kokoszka, Weronika Podolska, Magdalena Sot.

 

Sezon 1999/2000

Ewelina Dec, Katarzyna Ferens, Aleksandra Kasprzak, Elżbieta Kasprzak, Urszula Kokoszka, Łukasz Młynarski, Weronika Podolska, Agnieszka Ryń, Magdalena Sot.

 

Sezon 2000/2001

grupa dziecięca (najmłodsza):

Natalia Chrzanowska, Konrad Czuryszkiewicz, Sylwia Czuryszkiewicz, Krzysztof Dec, Korneliusz Furmaniak, Iwo Furmaniak, Urszula Garlińska, Joanna Gawrońska, Monika Głaziak, Justyna Gralec, Łukasz Gralewski, Natalia Hoorewege, Ewa Josicz, Emilia Korba, Marlena Korba, Kaja Kosińska, Angelika Kosowska, Katarzyna Kurlak, Paulina Kuśmierz, Agnieszka Myszkurka, Paweł Parada, Sylwia Parada, Patrycja Przystupa, Patrycja Romankiewicz, Maria Szyszka, Katarzyna Talarek, Katarzyna Trawińska, Patrycja Wlizło, Katarzyna Winiarczyk, Mateusz Woźniak, Natalia Zawłocka.

grupa dziecięca (młodsza):

Natalia Arciszewska, Roksana Bereza, Marta Blicharz, Paulina Błaszczak, Małgorzata Czajkowska, Karol Czuba, Katarzyna Daniło, Olga Darwicz, Katarzyna Dybżyńska, Łukasz Gaik, Marcin Gaik, Jacek Gański, Edmund Głębocki, Anna Grzegorczyk, Iwona Jaremek, Kamil Jastrzębski, Artur Jendrych, Dorota Jendrych, Kaja Juszczyńska, Milena Kliszowska, Michał Kordyga, Karolina Kot, Iwona Kozak, Marcin Lis, Agnieszka Łysio, Luiza Maciocha, Ilona Okal, Tomek Piłat, Aleksandra Plichta, Beata Podgórska, Katarzyna Siuda, Beata Skiba, Jagoda Sławek, Hubert Szymajda, Ewelina Tarnowska, Mateusz Uherek, Magdalena Wołodko, Magdalena Zielińska, Łukasz Żukowski.

grupa dziecięca (starsza):

Ewelina Dec, Katarzyna Dec, Katarzyna Ferens, Jacek Gański, Natalia Hoorewege, Dorota Jendrych, Aleksandra Kasprzak, Elżbieta Kasprzak, Urszula Kokoszka, Marlena Korba, Łukasz Młynarski, Magdalena Mrozek, Weronika Podolska, Aleksandra Plichta, Agnieszka Ryń, Magdalena Sot.

 

Sezon 2001/2002

grupa dziecięca (najmłodsza):

Zuzanna Czul, Magdalena Dmowska, Maria Jóźwińska, Kamila Sadło, Michał Sadło, Jakub Ulrich.

grupa dziecięca (młodsza):

Joanna Bernat, Paulina Błaszczak, Katarzyna Borowicz, Monika Czul, Katarzyna Dybżyńska, Anna Grzegorczyk, Justyna Grzegorczyk, Iwona Jaremek, Dorota Jendrych, Agnieszka Łysio, Aleksandra Malesa, Karolina Pełczyńska, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Katarzyna Rusinek, Olga Średnicka, Magdalena Zielińska.

grupa dziecięca (starsza):

Jacek Gański, Natalia Hoorewege, Iwona Jaremek, Urszula Kokoszka, Aleksandra Kopiuk, Emilia Korba, Marlena Korba, Agnieszka Ryń, Michał Smoczyński.

 

Sezon 2002/2003

grupy dziecięca (młodsza):

Zuzanna Czul, Magdalena Dmowska, Dominika Jaremek, Maria Jóźwińska, Agnieszka Kanar, Justyna Kania, Kamila Kasprzak, Tomasz Kotyński, Paulina Maciejko, Aleksandra Orzechowska, Wioleta Pawłowicz, Jakub Ulrich, Milena Zagalska.

grupa dziecięca (starsza):

Katarzyna Dybżyńska, Jacek Gański, Weronika Gigilewicz, Natalia Hoorewege, Iwona Jaremek, Aleksandra Kopiuk, Emilia Korba, Marlena Korba, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Agnieszka Ryń, Michał Smoczyński.

 

Sezon 2003/2004

grupa dziecięca (młodsza I):

Zuzanna Czul, Magdalena Dmowska, Beata Droździel, Anna Janiec, Maria Jóźwińska, Mateusz Małocha, Emila Michalak, Joanna Niepsuj, Jakub Ulrich.

grupa dziecięca (młodsza II):

Izabela Bielska, Karolina Hoorewege, Dominika Karnacewicz, Monika Kowalczyk, Paulina Maciejko, Wioletta Pawłowicz, Lena Różańska, Magdalena Ryśnik, Klaudia Twardzik.

grupa dziecięca (starsza):

Natalia Hoorewege, Iwona Jaremek, Dorota Jendrych, Aleksandra Kopiuk, Emilia Korba, Marlena Korba, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Agnieszka Ryń.

 

Sezon 2004/2005

grupa dziecięca (młodsza):

Anna Barszcz, Izabela Bielska, Zuzanna Czul, Magdalena Dmowska, Karolina Hoorwege, Maria Jóźwińska, Jarosław Kowal, Monik Kowalczyk, Lena Różańska.

grupa dziecięca (starsza):

Kaja Abramowicz, Zuzanna Czul, Natalia Hoorewege, Dorota Jendrych, Aleksandra Kopiuk, Emilia Korba, Marlena Korba, Jarosław Kowal, Monika Kowalczyk, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Lena Różańska, Agnieszka Ryń.

 

Sezon 2005/2006

grupa dziecięca (młodsza):

Olga Banecka, Dominika Denis, Piotr Grochecki, Karolina Jeleńska, Szymon Kuczyński, Natalia Leszczyńska, Izabela Motaj, Jakub Motaj, Agnieszka Pasieczna, Katarzyna Piskor, Maksymilian Rozwadowski, Nikola Sokołowska, Ewelina Szymanek, Aneta Wielanowska, Bartłomiej Żurek.

grupa dziecięca (starsza):

Kaja Abramowicz, Paulina Kondrak, Emilia Korba, Monika Kowalczyk, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Katarzyna Piskor, Lena Różańska.

 

Sezon 2006/2007

grupa dziecięca:

Iga Abramowicz, Kaja Abramowicz, Olga Banecka, Klaudia Czajka, Dominika Denis, Paulina Dziachan, Paulina Flis, Małgorzata Gomółka, Paulina Kondrak, Monika Kowalczyk, Natalia Leszczyńska, Konrad Musik, Zofia Niećko, Aleksandra Romanowicz, Maksymilian Rozwadowski, Lena Różańska, Sara Słotwińska, Alicja Zagdańska, Małgorzata Żołędź, Bartłomiej Żurek.

 

Sezon 2007/2008

grupa dziecięca:

Iga Abramowicz, Maja Biała, Gabriela Denis, Paulina Dziachan, Paulina Flis, Katarzyna Kowalczyk, Karolina Królik, Katarzyna Misiak, Zofia Niećko, Idzi Pędzisz, Maciej Piasecki, Wojciech Radek, Aleksandra Romanowicz, Maksymilian Rozwadowski, Patrycja Rudzka, Gabriela Sobiesiak, Aleksandra Szydło, Małgorzata Żołędź, Bartłomiej Żurek.

 

Sezon 2008/2009

grupa dziecięca:

Katarzyna Biszkont, Anna Durakiewicz, Paulina Dziachan, Paulina Flis, Adrian Gadomski, Katarzyna Guz, Zuzanna Kalinowska, Alicja Kranc, Katarzyna Misiak, Zofia Niećko, Aleksandra Romanowicz, Weronika Romanowicz, Gabriela Sobiesiak, Joachim Wałęga, Małgorzata Żołędź.

 

Sezon 2009/2010

grupa dziecięca starsza:

Natalia Dryka, Paulina Dziachan, Paulina Flis, Zuzanna Kalinowska, Wiktoria Miaskowska, Zofia Niećko, Julia Pracownik, Aleksandra Romanowicz, Kinga Romanowicz, Weronika Romanowicz, Gabriela Sobiesiak, Mateusz Wszelaki, Małgorzata Żołędź, Anna Żurek, Jagoda Żurek.

grupa dziecięca młodsza:

Sandra Bereś, Anna Durakiewicz, Katarzyna Guz, Aleksandra Gwarda, Alicja Kranc, Jagoda Milewska, Katarzyna Misiak, Filip Pyczek, Helena Rowińska, Nikoletta Sitkowska, Joachim Wałęga, Paweł Żołędź.

 

Sezon 2010/2011

grupa dziecięca:

Sandra Bereś, Katarzyna Bijas, Natalia Dryka, Anna Durakiewicz, Zofia Gołaj, Katarzyna Guz, Paulina Flis, Katarzyna Kowalczyk, Alicja Kranc, Zuzanna Kalinowska, Katarzyna Misiak, Wiktoria Miaskowska, Zofia Niećko, Filip Pyczek, Aleksandra Romanowicz, Kinga Romanowicz,Weronika Romanowicz, Nikoletta Sitkowska, Gabriela Sobiesiak, Joachim Wałęga,  Kinga Wojciechowska, Mateusz Wszelaki, Małgorzata Żołędź, Paweł Żołędź, Anna Żurek, Jagoda Żurek.

 

Sezon 2011/2012

grupa dziecięca:

Ewa Biała, Aleksandra Brzozowska, Natalia Dryka, Zofia Gołaj, Katarzyna Misiak, Daria Niziołek, Aleksandra Stasiak, Joachim Wałęga,  Kinga Wojciechowska, Mateusz Wszelaki, Paweł Żołędź, Jagoda Żurek.

 

Sezon 2012/2013

grupa dziecięca:

Ewa Biała, Natalia Dryka, Zofia Gołaj, Katarzyna Misiak, Daria Niziołek, Aleksandra Stasiak, Kinga Wojciechowska, Zuzanna Wołowiec, Mateusz Wszelaki, Jagoda Żurek

 

Sezon 2013/2014

grupa dziecięca:

Ewa Biała, Maja Biała, Jakub Brygoła,  Zofia Gołaj, Jakub Kamiński, Katarzyna Misiak, Zofia Niećko, Daria Niziołek,   Karol Skwarczyński, Julia Wierzbik, Kinga Wojciechowska, Zuzanna Wołowiec, Mateusz Wszelaki, Jagoda Żurek

 

GRUPY MŁODZIEŻOWE I GIMNAZJALNE

 

Sezon 2002/2003

grupa gimnazjalna:

Iwona Jaremek, Dorota Jendrych, Ewelina Zmarźlak.

grupa (młodzieżowa):

Katarzyna Ferens, Jacek Gański, Urszula Kokoszka, Weronika Podolska.

 

Sezon 2003/2004

grupa młodzieżowa:

Ewelina Dec, Jacek Gański, Grzegorz Hajkiewicz, Szymon Harcej, Monika Kasprzak, Urszula Kokoszka, Piotr Krasoń, Grzegorz Krusiński, Karolina Pikuła.

 

Sezon 2004/2005

grupa młodzieżowa:

Łukasz Broda, Tomasz Bylina, Ewelina Dec, Jacek Gański, Grzegorz Hajkiewicz, Szymon Harcej, Monika Kasprzak, Urszula Kokoszka, Mateusz Kozioł, Grzegorz Krusiński, Karolina Tomczyk.

 

Sezon 2005/2006

grupa młodzieżowa:

Tomasz Bylina, Ewelina Dec, Jacek Gański, Grzegorz Hajkiewicz, Dorota Jendrych, Monika Kasprzak, Aleksandra Kopiuk, Marlena Korba, Grzegorz Krusiński, Katarzyna Tarajko, Agnieszka Ryń, Karolina Tomczyk, Katarzyna Wieczarzak.

 

Sezon 2006/2007

grupa gimnazjalna:

Zuzanna Czul, Daniel Grzegorczyk, Marta Harasymow, Natalia Hoorewege, Damian Kądzielewski, Emila Korba, Angelika Królikowska, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Patrycja Wawer, Iga Zarzycka.

grupa młodzieżowa:

Tomasz Bylina, Ewelina Dec, Sylwia Dyczkowska, Jacek Gański, Łukasz Goluch, Grzegorz Hajkiewicz, Dorota Jendrych, Adriana Konowałek, Agnieszka Ryń, Piotr Śliwiński, Katarzyna Tarajko, Katarzyna Wieczerzak, Agnieszka Żukowska.

 

Sezon 2007/2008

grupa gimnazjalna:

Kaja Abramowicz, Klaudia Czajka, Zuzanna Czul, Daniel Grzegorczyk, Marta Harasymow, Natalia Hoorewege, Maria Jóźwińska, Paulina Kondrak, Monika Kowalczyk, Weronika Krewska, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Lena Różańska, Sara Słotwińska, Katarzyna Trawińska, Iga Zarzycka.

grupa młodzieżowa:

Tomasz Bylina, Ewelina Dec, Sylwia Dyczkowska, Jacek Gański, Grzegorz Hajkiewicz, Dorota Jendrych, Adriana Konowałek, Adam Łopaciuk, Agnieszka Ryń, Piotr Śliwiński, Katarzyna Tarajko,  Agnieszka Żukowska.

 

Sezon 2008/2009

grupa młodzieżowa:

Tomasz Bylina, Zuzanna Czul, Ewelina Dec, Jacek Gański, Marta Harasymow, Anna Hoorwege, Paulina Kondrak, Adriana Konowałek, Monika Kowalczyk, Karolina Nowosad, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Lena Różańska, Katarzyna Trawińska, Iga Zarzycka.

 

Sezon 2009/2010

grupa młodzieżowa:

Tomasz Bylina, Zuzanna Czul, Ewelina Dec, Paulina Futa, Marta Harasymow, Natalia Hoorwege, Paulina Kondrak, Monika Kowalczyk, Agnieszka Matejczuk, Dominika Mączka, Agnieszka Nowak, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Lena Różańska, Katarzyna Trawińska, Patrycja Wawer, Iga Zarzycka.

 

Sezon 2010/2011

grupa młodzieżowa:

Ewelina Dec, Monika Kowalczyk, Agnieszka Nowak, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Lena Różańska, Katarzyna Trawińska, Iga Zarzycka.

 

Sezon 2011/2012

grupa gimnazjalna:

Oliwia Chylińska, Paulina Flis, Justyna Giedzińska, Małgorzata Gomółka, Angelika Guz, Sylwia Kośka, Wiktoria Miaskowska,  Aleksandra Przybyła, Patrycja Reszka, Gabriela Sobiesiak, Magdalena Sowińska, Aneta Stefańczyk, Mateusz Tarkowski.

grupa młodzieżowa:

Natalia Berent, Ewelina Dec, Wioletta Ignasiak, Monika Kowalczyk, Agnieszka Miszkurka, Agnieszka Nowak, Agnieszka Piasecka, Dominika Piasecka, Piotr Polak, Aleksandra Romanowicz, Weronika Romanowicz, Lena Różańska, Marek Staniak, Katarzyna Trawińska, Klaudia Winarczyk, Iga Zarzycka, Anna Żurek.

 

Sezon 2012/2013

grupa gimnazjalna ( w kwietniu 2013 połączona z grupą młodzieżową):

Paulina Flis, Justyna Giedzinska, Sylwia Kośka, Klaudia Pawlos, Patrycja Reszka, Gabriela Sobiesiak, Izabela Wilk

grupa młodzieżowa:

Natalia Berent, Paulina Dziachan, Szymon Jagiełło, Monika Kowalczyk, Bartłomiej Pawłowicz, Aleksandra Romanowicz, Weronika Romanowicz, Lena Różańska, Marek Staniak, Magdalena Ryśnik, Cezary Turek, Klaudia Winiarczyk, Anna Żurek

 

Sezon 2013/2014

grupa młodzieżowa:

Natalia Berent, Paulina Dziachan, Andżelika Guz, Sylwia Kośka, Monika Kowalczyk, Pola Nowak, Weronika Oleszczuk, Patrycja Reszka, Aleksandra Romanowicz, Weronika Romanowicz, Lena Różańska, Karolina Skomorowska, Marek Staniak, Cezary Turek, Izabela Wilk, Klaudia Winiarczyk, Anna Żurek

 

Sezon 2014/2015

grupa gimnazjalna:

Ewa Biała, Maja Biała, Jakub Brygoła,  Zofia Gołaj, Jakub Kamiński, Katarzyna Misiak, Zofia Niećko, Daria Niziołek,  Kajetan Prokop,  Karol Skwarczyński, Julia Wierzbik, Kinga Wojciechowska, Zuzanna Wołowiec, Mateusz Wszelaki, Jagoda Żurek

grupa młodzieżowa:

Paulina Dziachan, Andżelika Guz, Arkadiusz Klej, Sylwia Kośka, Monika Kowalczyk, Pola Nowak, Patrycja Reszka, Karolina Skomorowska, Izabela Wilk, Klaudia Winiarczyk, Anna Żurek

 

Sezon 2015/2016

grupa gimnazjalna:

Julia Bartosiewicz, Katarzyna Berejowska, Ewa Biała, Maja Biała, Jakub Brygoła,  Adam Fałdyga, Zofia Gołaj, Patryk Kwiatuszewski,  Karol Mazurek, Katarzyna Misiak, Kajetan Prokop,  Karol Skwarczyński, Julia Wierzbik, Kinga Wojciechowska, Mateusz Wszelaki, Jagoda Żurek

grupa młodzieżowa:

Paulina Dziachan, Arkadiusz Klej, Sylwia Kośka, Monika Kowalczyk, Łucja Mucha, Maciej Piasecki, Anna Żurek