Nagrody

Teatr Puk Puk

Grupy dziecięce:

 

Matka:

Rejonowy Przegląd Dziecięcych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku– nagroda: puchar przechodni oraz nominacja do XIX „Sceny Młodych” (1997) – Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych w Lublinie.

 

Kwiat paproci:

Regionalny Przegląd Dziecięcych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (1998) – nagroda: puchar przechodni oraz nominacja do XX „Sceny Młodych” – Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych w Lublinie,

XX „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (1998)  – wyróżnienie za wyraziste lalki i trafną animację.

 

Pan Bałagan:

VI Rejonowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (1999) – nagroda: puchar, nominacja do XXI Sceny Młodych – Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych w Lublinie,

XXI „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (1999) – nominacja do udziału w XXXI Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach,

XXXI Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy w Puławach (1999) – nagroda za debiut, nagroda dla Katarzyny Dec za poszukiwanie własnej drogi teatralnej.

 

Bajka o niezbyt szczupłej księżniczce:

VII Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku – nagroda: puchar, nominacja do XXII „Sceny Młodych” – Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2000),

XXII „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie – nominacja do udziału w XXXI Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach (2000),

XXXII Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy w Puławach (2000)– nagroda za ciekawy scenariusz.

 

Mnisi Psotnicy:

VIII Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2001) – nominacja do III Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie w Lublinie,

XXIII „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2001) – II nagroda za wysoki poziom artystyczny i spontaniczność gry aktorskiej.

 

Rycerze herbu skarpetka:

IX Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku – nominacja do IV Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie, nominacja do II Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2002” w Suwałkach (2002),

XXIV „ Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2002)– II nagroda za swobodę sceniczną młodych wykonawców i twórczą inwencję plastyczną w widowisku „Rycerze herbu skarpetka”.

II Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2002” w Suwałkach – I nagroda,

IV Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk w Puławach (2002) – I nagroda,

X Przegląd Zespołów Artystycznych „Sezon 2001/2002” w Lublinie – wyróżnienie.

 

Strych:

XXV „ Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2003) – wyróżnienie za wyrazistość środków wyrazu w spektaklu „Strych”,

XI Przegląd Zespołów Artystycznych „Sezon 2002/2003” w Lublinie – I nagroda.

 

Pan Bałagan:

XXVI „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2004) – I nagroda za oryginalną propozycję sceniczną w konwencji maski w spektaklu „Pan Bałagan”.

 

Aksamitka –córka diabła:

XI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2005) – nominacja do VI Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie,

XII Przegląd Zespołów Artystycznych „Sezon 2004/2005” w Lublinie (2005) – nagroda – Puchar Prezesa SM Czechów,

XXVII „Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2005) –  I nagroda za mądrą brawurowo zagraną opowiastkę z ekspresyjną choreografią i muzyką,

VI Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk w Lublinie (2005)  – nominacja do V Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2005” w Suwałkach,

Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „ Inscenizacje” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2005)  – I nagroda – Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty,

XII Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu o laur „złotego gargulca” (2005) – nagroda główna – złoty gargulec,

V Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2005” w Suwałkach – nagroda aktorska dla Emilii Korby za rolę Aksamitki, nagroda jury dziecięcego – latający dywan,

XXIII Festiwal Teatrów Dziecięcych „Puchar uśmiechu” w Krośnie z udziałem zespołów polonijnych (2005) – nagroda dla Katarzyny Dec za reżyserię  („berło króla Błystka”) i projekt scenografii („tęczowa paleta”) do spektaklu „Aksamitka – córka diabła”.

 

Aniołek w klatce:

XIII Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2006) – nominacja do IX Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie,

XXVIII „ Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2006)  – I nagroda za twórcze podejście do scenariusza i wzorowe przygotowanie zespołu aktorskiego do spektaklu „ Aniołek w klatce”,

XIII Przegląd Zespołów Artystycznych „Sezon 2005/2006” w Lublinie – nagroda – Puchar Prezesa SM Czechów,

VII Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk w Zamościu (2006) -wyróżnienie za prowadzenie ról.

Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Inscenizacje” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2006) – I nagroda,

III Przegląd Teatrów Profilaktycznych „Żyć pełnią” (2006) – wyróżnienie za ciekawe pomysły inscenizacyjne,

XIII Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu o laur „złotego gargulca” (2006) – nagroda główna – „złoty gargulec”,

VI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2006” w Suwałkach – I nagroda,

XXIV Festiwal Teatrów Dziecięcych „Puchar uśmiechu” w Krośnie z udziałem zespołów polonijnych (2006) – nagroda dla Bartłomieja Abramowicza – „skrzypce Sarabandy” za muzykę do spektaklu,

XXVIII Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych „Dziatwa” w Łodzi (2007) – wyróżnienie za walory plastyczne widowiska „Aniołek w klatce”, nagroda jury dziecięcego,

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „A step to the sky”” w Mińsku 2007 – tytuł laureata, nagroda aktorska dla Moniki Kowalczyk za role aniołka.

 

Przygoda piratów:

XIII Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2006) – wyróżnienie,

III Przegląd Spektakli Profilaktycznych „Żyć pełnią” (2006)  – wyróżnienie,

XVIII „ Scena Młodych” – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych (2006) – wyróżnianie za radość tworzenia i bycia na scenie.

Lokella:

XXIX Scena Młodych – Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych w Lublinie (2007)– nagroda za bogactwo środków scenicznych i twórczy wkład dzieci w budowaniu autorskiego widowiska „Lokella”, nagroda dla Katarzyny Dec za twórczą współpracę z dziećmi,

Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Inscenizacje” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2007)– III nagroda.

XIV Ogólnopolskie Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu o laur „złotego gargulca” – prezentacja widowiska „Lokella” (2007)– wyróżnienie za walory muzyczne widowiska.

 

Humba, bumba, bang:

XV Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2009)– nominacja do XI Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie,

Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Inscenizacje” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2009)– wyróżnienie,

XI Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk w Lublinie (2009) – nominacja do XXVI Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Puchar uśmiechu” w Krośnie z udziałem zespołów polonijnych,

XV Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu o laur „złotego gargulca” (2009)– nagroda,

VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2009” – II nagroda.

 

Lot 925:

XVI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2010) – nominacja do XI Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie,

XII Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk w Lublinie (2010) – prezentacja widowiska „Lot 925” – Grand Prix, nominacja do XXVIII Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Puchar Uśmiechu” w Krośnie z udziałem zespołów polonijnych,

IX Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek 2010” w Suwałkach – I nagroda,

XXVIII Festiwal Teatrów Dziecięcych „Puchar Uśmiechu” (2010)  – nagroda za muzykę („skrzypce Sarabandy”) dla Bartłomieja Abramowicza i Katarzyny Marjasiewicz.

 

Tajemnica pewnej szafy:

XIX Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2012) – wyróżnienie za harmonijny, pełen humoru i zabawy teatralnej spektakl,

Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Inscenizacje” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2012) – puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty,

XIX Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu o laur „złotego gargulca” (2012) – nagroda główna – złoty gargulec.

XXI Przeglądu Zespołów Artystycznych „Sezon 2012/2013” – II nagroda za zespołowość gry scenicznej i bogactwo środków teatralnych zastosowanych w spektaklu „Tajemnica pewnej szafy”.

 

Ciężkie sprawy:

XXI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdniku (2014) – wyróżnienie za warsztat aktorski oraz dotykanie poważnych problemów w zabawnych sytuacjach w spektaklu „Ciężkie sprawy”,

Festiwal Nagrodzonych Sztuk Autorskich EFENESA (2014) – Grand Prix za czystą i precyzyjną zabawę teatralną, uwzględniającą wiek wykonawców, nagrody aktorskie dla Katarzyny Misiak, Mateusza Wszelakiego, Zofii Gołaj oraz Karola Skwarczyńskiego za role w spektaklu,

XXXII „Puchar uśmiechu”  Festiwal Teatrów Dziecięcych z udziałem zespołów polonijnych w Krośnie (2014)  – wyróżnienie za podjęcie społecznie ważnego tematu w spektaklu „Ciężkie sprawy”.

 

 

Grupy młodzieżowe i gimnazjalne:

 

Zabawa:

XXVI „Scena Młodych” w Lublinie (2004)– Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów –  wyróżnienie ,

XI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych (2004) – wyróżnienie,

XXVII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych (2004) – wyróżnienie za grę zespołową,

Konfrontacje Teatrów Małych Form XXVI „ Biesiada Teatralna” w Horyńcu Zdroju (2005)  – wyróżnienie dla Katarzyny Dec za pracę pedagogiczno – teatralną prowadzoną w grupie młodych wykonawców Teatru Puk – Puk ze Świdnika,

III „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2006)– II nagroda – „srebrna otwarta kurtyna”.

 

Gaz:

XXVII „Scena Młodych” – Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów w Lublinie (2005) – III nagroda za wrażliwość i sprawność w budowaniu zamkniętego świata teatralnego w spektaklu „ Gaz”,

XXVIII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych w Lublinie (2005)  –  wyróżnienie,

IX Festiwal Teatrów Szkolnych „Maska” w Chełmie (2005) – wyróżnienie

II Festiwal Teatrów Młodzieżowych „ Inny” w Krośnie (2005) – główna nagroda: „złota otwarta kurtyna” , nagroda Prezydenta Miasta Krosno dla Katarzyny Dec za reżyserię widowiskową  „Gaz”,

III Spotkania Teatralne „Zwierciadła” Zamoy 2006”  w Lublinie– wyróżnienie.

 

Nasza klasa:

XXX Scena Młodych – Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów w Lublinie (2008) – jedna z trzech nagród głównych – za umiejętność zbudowania nastroju, oraz dojrzałą, zbiorową kreację aktorską spektaklu autorskim „Nasza klasa”, nagrody aktorskie dla Marty Harasymow i Natalii Hoorewege, nagroda dla Katarzyna Marjasiewicz za reżyserię widowiska „Nasza klasa”,

XXXI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2008)  – wyróżnienie za podjęcie trudnych tematów i przedstawienie ich w interesującej formie teatralnej w spektaklu „Nasza klasa”,

XV Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych w Świdniku (2008)  – nominacja do Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie za spektakl „Nasza klasa”,

X Festiwal Najciekawszych Widowisk w Lublinie (2008) – jedna z dwóch głównych nagród,

V „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2008) – II nagroda – „srebrna otwarta kurtyna”,

XIX Ogólnopolski Festiwal Płocki Kramik Teatrów Dzieci i Młodzieży „HECA” (2008)  –  „Grand Prix” ,

Dolina Kreatywna – Program stypendialny TVP 2 (2008)  –  II nagroda,

XXX Jubileuszowe Konferencje Teatrów Małych Form „Biesiada teatralna” w Horyńcu Zdroju – prezentacja spektaklu „Nasza klasa” (2009) – II nagroda – srebrny róg Króla Jana.

XVI Ogólnopolski Otwarty Festiwal Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie – I nagroda (2009),

VIIII Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych „Galimatias” w Teresinie (2009)– I nagroda,

Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu (2009) – nagroda główna – „złoty gargulec” za spektakl „Nasza klasa”,

VII Spotkania Teatralne „Zwierciadła” Zamoy (2010) – nagroda główna – duże zwierciadło,

XXXIII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych  w Lublinie  (2010)- jedna z trzech nagród głównych,

XVIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Dionizje” w Ciechanowie  (2010)– jedna z trzech nagród głównych,

IX Między narodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek” w Suwałkach  (2010) – wyróżnienie,

II Ogólnopolskie Prezentacje Teatrów Amatorskich OPTA 2010 we Wrocławiu  (2010) – I nagroda i wyróżnienie jury młodzieżowego, wyróżnienie dla Katarzyny Marjasiewicz za scenariusz i reżyserię widowiska,

IV Festiwal Teatralnych w Scenie „i” w Krakowie (2010)– wyróżnienie.

 

Sejm kobiet:

XV Ogólnopolski Otwarty Festiwal Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie (2008) –

I nagroda,

V „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2008)– wyróżnienie.

Basia:

XXXII Konfrontacje Teatrów Małych Form „Biesiada teatralna” (2011) – wyróżnienie,

VII Spotkania Teatralne „Zwierciadła” Zamoy 2011 w Lublinie – główna nagroda – zwierciadło,

XXXIII Scena Młodych –Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów (2011)  –  I nagroda za dojrzałość w konstruowania teatralnego świata w spektaklu „Basia”, nagroda aktorska dla Moniki Kowalczyk za rolę Basi.

X Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych „Galimatias” w Teresinie (2011) – nagroda, III nagroda honorowa jury młodzieżowego,

VIII „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2011) – wyróżnienie za interesujące podjęcie tematyki społecznego wykluczenia i wyróżnienie młodzieżowego Forum Teatralnego,

III Ogólnopolskie Prezentacje Teatrów Amatorskich  OPTA 2011 we Wrocławiu – III nagroda, nagroda aktorska dla Moniki Kowalczyk za rolę Basi.

 

Mąka:

XIX Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu (2012)– nagroda,

IX „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2012) – główna nagroda: „złota otwarta kurtyna”,

XXXIV Konfrontacje Teatrów Małych Form „Biesiada teatralna” (2013)– nagroda specjalna – horyniecka róża,

XXXV Scena Młodych –Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów (2013) –  I nagroda za koncepcję i kreację zespołową, wyróżnienie instruktorskie dla Katarzyny Marjasiewicz  za reżyserię i pomysł użycia rekwizytu,

X Spotkania Teatralne „Zwierciadła” Zamoy 2013 – Grand Prix –zwierciadło

XII –Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych „Galimatias” w Teresinie (2013) – II nagroda, nagroda dziennikarzy,

XL Tyskie Spotkania Teatralne (2013) – nagroda zespołowa

XXXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2013)  – I nagroda za trafny dobór środków wyrazu scenicznego w spektaklu „Mąka”,

XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „HECA” (2013) – II nagroda,

IX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych „Igła” (2013) – wyróżnienie,

IV Ogólnopolski Festiwal Teatralny Dzieci i Młodzieży „Kocioł Teatralny” w Andrychowie (2014) – wyróżnienie,

XXII Ogólnopolskie  Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych „Centrum 2014” – I nagroda.

 

Gniazdo:

XI Spotkania Teatralne „Zwierciadła” Zamoy 2014 – wyróżnienie specjalne za pełen profesjonalizm  w przygotowaniu widowiska,

XXXVI Scena Młodych – Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów (2014) –  II nagroda za  wyraziste oddanie konfliktu kulturowo-obyczajowego między wsią a miastem oraz ukazanie problemu własnej tożsamości w autorskim, dojrzałym teatralnie spektaklu „Gniazdo” w reżyserii Katarzyny Marjasiewicz,

XXI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych (2014) -wyróżnienie za świadome i sprawne operowanie środkami teatralnego wyrazu,

Przegląd Zespołów Artystycznych o Puchar Prezesa SM „Czechów” (2014) –  nagroda,

XXXVII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2014) – I nagroda interesujący scenariusz, przemyślaną  scenografię i kostiumy oraz perfekcyjne wykonanie spektaklu,

XIII Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży „Wigraszek” w Suwałkach (2014) – I nagroda,

XI „Inny” Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2014) – III nagroda – Brązowa Otwarta Kurtyna,

II Internetowy  Przegląd Uczniowskich Zespołów Teatralnych organizowany przez TVP (2014) – I nagroda w kategorii spektakli przygotowywanych przez domy kultury i inne placówki i oświatowe,

  1. Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych „Konfrontacje” (2015) – wyróżnienie,

XLII Tyskie Spotkania Teatralne (2015) – nagroda za szlachetność użycia środków wyrazu w spektaklu „Gniazdo”.

 

Wnętrze:

XXXVIII Scena Młodych (2016) – Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów  w Lublinie–  wyróżnienie za  wyrazistą formę teatralną w autorskim spektaklu „Wnętrze” ,

XXXIX Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie (2016) – nagroda za świadomą zbiorową kreację sceniczną oraz muzyczne walory spektaklu „Wnętrze”,

  1. Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych „Konfrontacje” w Łodzi (2016) – wyróżnienie,

XIX Zamkowe Spotkania Teatralne w Szydłowcu (2016) – główna nagroda – złoty gargulec, wyróżnienie dla Katarzyny Marjasiewicz za reżyserię spektaklu,

  1. „Inny” Festiwal Teatrów Młodzieżowych w Krośnie (2016) – III nagroda „srebrna otwarta kurtyna”,
  2. „Biesiada Teatralna” – Konfrontacje Teatrów Małych Form w Horyńcu Zdroju (2017) nagroda specjalna – horyniecka róża.

 

 

Głusi:

XXXIX Scena Młodych (2017) – Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów  w Lublinie – wyróżnienie zespołowe,

XIV Przegląd Spektakli  Profilaktycznych „Żyć pełnią” – wyróżnienie za dojrzałość formy teatralnej, dobry warsztat aktorski oraz świadomość i głęboką refleksję na temat poruszanych problemów w spektaklu „Głusi”.
Ponadto, za stworzenie postaci scenicznych, Rada Konsultantów wyróżniła Ewę Białą i Zofię Gołaj, oraz Karola Skwarczyńskiego za osobność sceniczną.

  1. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty – I nagroda za autorską wizję konfliktu międzypokoleniowego oraz za polifoniczną energetyczność spektaklu połączoną z niezwykłą wrażliwością wykonawców na rytm oraz muzyczność przedstawienia pt. „Głusi”.