O zespole

Zajęcia bez ograniczeń wiekowych, mające na celu podniesienie umiejętności technicznych i scenicznych uczestniczących zespołów oraz przygotowanie do pracy w studio nagrań. W ramach zajęć odbywa się "Klinika werblowa", cykl zajęć bez ograniczeń wiekowych dla perkusistów posiadających podstawowe umiejętności techniczne. Ich celem jest podniesienie i doskonalenie umiejętności technicznych gry na werblu.

PROROCK Trzech profesjonalnych i bardzo dojrzałych muzyków o bogatym doświadczeniu studyjnym i scenicznym. Zespół prezentuje nurt ciężkiego rock’a z domieszką hardcore. Regularnie koncertują na scenach klubowych i nie tylko.

PLACKI Nowy projekt trzech muzyków zafascynowanych muzyką Fusion i jej progresywnymi odmianami. Obecnie pracują nad własnym stylem i programem

THE FUDGES Grupa młodych, ale bardzo utalentowanych muzyków. The Fudges grają zarówno muzykę rockową jak i funk nie stroniąc od eksperymentów muzycznych.

MUCHACHOS To grupa młodych artystów, których łączy pasja do muzyki. Muchachos grają rock, ale są otwarci na każdy styl muzyczny. Głównymi celami grupy jest rozwój własnych umiejętności technicznych oraz kreatywności, a także nauka współpracy. Zespół został wyróżniony w konkursie "7talent", występował na scenach m.in. podczas świdnickiej Majówki i Dni Świdnika

KONSULTACJE na perkusji dla początkujących i zaawansowanych

KLINIKA WERBLOWA Zajęcia grupowe mające na celu doskonalenie techniki werblowej poprzez wspólne ćwiczenia rudimentowe. Spotkania dedykowane dla osób o minimum średnim stopniu zaawansowania gry.