Aparat za fotkę 2017

post
data publikacji: 11 sierpnia 2017

13.10.2017

godz. 16:00

Organizator:

Jurorzy wybrali najlepsze wakacyjne zdjęcia w konkursie „Aparat za fotkę”. Teraz czas na internautów.

W tym roku, nadesłane prace oceniali: Aneta Wysmulska-Pawlaczyk, prezes RSTK Świdnik (www.obiektywne.pl), Jakub Bodys, fotograf (www.jakubodys.wordpress.com) oraz Sandra Rutkowska – portal „Świdnik – wysokich lotów”. Jurorzy postanowili wyróżnić zdjęcie Mariusza Hajdarowicza pt. „Kryształowa kąpiel”.

Swojego faworyta mogą wybrać też nasi czytelnicy. Można to zrobić wysyłając e-maila z numerem fotografii (znajduje się pod zdjęciem), na adres portal@poczta.e-swidnik.pl, wpisując w tytule „Aparat za fotkę”. Na Wasze głosy czekamy do 13 października.

……………………………………..

Ruszamy z kolejną edycją fotograficznej zabawy „Aparat za fotkę”. Jeśli przeżyliście coś niezapomnianego, odwiedziliście fascynujące miejsca, bądź po prostu dobrze bawicie się podczas wakacji i udało Wam się uwiecznić to na zdjęciach, weźcie udział w konkursie. Na wybranego przez jury autora najciekawszej pracy, czeka atrakcyjna nagroda – aparat fotograficzny. Aparat otrzyma również fotograf, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów internautów. Zgłoszenia można przesyłać do 30 września, na adres mailowy portal@poczta.e-swidnik.pl. Najlepsze fotografie poznamy do 6 października. Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf regulamin konkursu "Aparat za Fotkę 2017" 370 KB 516