Archiwum kategorii: Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych

21. Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych.

   post

Rada Konsultantów: Renata Pyszniak Jakub Żywot Impreza ma na celu: – prezentację dorobku artystycznego; – inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej; – stworzenie możliwości wymiany doświadczeń pedagogów, instruktorów, animatorów działalności kulturalnej i amatorskich zespołów teatralnych.  

Zobacz

20. Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych

   post

Rada konsultantów w składzie: Michał Stanowski Mateusz Nowak Po obejrzeniu 6 spektakli postanowiła: wyróżnić – Teatr „Trzydziestu” za poszukiwanie własnej formy i ciekawą interpretację tekstów Williama Szekspira w spektaklu „Szekspirowskie fascynacje”, – Teatr „Motyle” za konsekwencję gry zespołowej w spektaklu „Relacje”. Rada konsultantów gratuluje organizatorom sprawnego przeprowadzenia XX-tego Jubileuszowego Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich […]

Zobacz

19. Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Michał Stanowski, Mariusz Kiryła, Robert Dorosz Program występów: Teatr Bez Nazwy (Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy) – spektakl „Tajemniczy ogród” Teatr Ramka (Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie) – spektakl „Smok ze smoczej jamy’ Teatr Puk-Puk (MOK w Świdniku) – spektakl „Tajemnica pewnej szafy”

Zobacz

18. Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Katarzyna Rzepa Michała Stanowski Piotr Selim po obejrzeniu 6 prezentacji podczas XVIII Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych postanowiła wyróżnić: – Teatr APLAUZ za: świadome i sprawne operowanie środkami wyrazu teatralnego w pełnym poezji widowisku „Sieć’ – DZIECIĘCY TEATR RUCHU za: dobre pomysły scenograficzne i zabawę teatralną w prezentacji […]

Zobacz

17. Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Henryk Kowalczyk, Joanna Kolstrung, Katarzyna Rzepa Program występów: Dziecięcy Dziupla (GOK w Trawnikach) Teatrzyk (Gimnazjum nr 1 w Świdniku) Teatr Puk-Puk (MOK w Świdniku) – spektakl „Lot 925”, Instruktor: Katarzyna Marjasiewicz

Zobacz

16. Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Amatorskich Zespołów Teatralnych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Henryk Kowalczyk, Jacek Brzeziński, Gabriel Menet Program występów: Dziecięcy Teatr Ruchu (MOK w Świdniku) – spektakl „Wycieczka – czyli krótka bajeczka o dwóch nieposłusznych muszkach”, Instruktor: Beata Kubiak Teatr Trzpioty (Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku) – spektakl „Bajka o Kotku i Kogutku”, Instruktor: Alicja Stępień, Teresa Grodzka Teatr Kropelki Radości i Smutku […]

Zobacz

15. Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Renata Pyszniak, Tomasz Bielawiec i Katarzyna Rzepa. Program występów: Dziecięcy Teatr Ruchu (MOK w Świdniku) – spektakl „Chory kotek”, Instruktor: Beata Kubiak, Bartłomiej Abramowicz Teatr Trzpioty (Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku) – spektakl „Dwie Dorotki”, Instruktor: Alicja Stępień, Teresa Grodzka Teatrzyk Bez Nazwy (Gimnazjum nr 1 w Świdniku) – spektakl „Strach Czerwonego Kapturka”, Instruktor: Piotr […]

Zobacz

14. Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych

   post

Rada Konsultantów w składzie: Roma Drozdówna, Iwona Jarzyna – Manel i Katarzyna Rzepa. Program występów: Dziecięcy Teatr Ruchu (MOK w Świdniku) – spektakl „Magia”, Instruktor: Beata Kubiak, Bartłomiej Abramowicz Teatr Trzpioty (Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku) – spektakl „Calineczka”, Instruktor: Alicja Stępień, Teresa Grodzka Teatr Maska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdniku) – spektakl „Balladyna”, Instruktor: […]

Zobacz