Czytelnicy xyz ubrani w książkę

data publikacji: 09 maja 2022

Filia nr 2, ul. Piłsudskiego 6A

nie
Organizator: Biblioteka

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii autorstwa świdnickiego fotografa Arkadiusza Rejmaka w Filii nr 2 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Świdniku, która w kwietniu przeobraziła się w niezwykłe studio fotograficzne. Modelami była wielopokoleniowa grupa czytelników filii. Każdy uczestnik wybrał książki z ciekawymi okładkami i stal się ich częścią. Efekty tej niecodziennej sesji zdjęciowej będzie można podziwiać 11 maja o godz. 17 w holu biblioteki przy ul. Piłsudskiego 6A.
Sleeveface to kompozycja osoby z okładką książki lub płyty winylowej. Dużą rolę odgrywa perspektywa oraz aranżacja tła. Do zrobienia dobrego zdjęcia trzeba się odpowiednio przygotować. Ważne jest, aby idealnie dobrać strój oraz przyjąć odpowiednią pozę, tak, aby powstało złudzenie optyczne jedności modela z tym, co jest na okładce.

Adres e-mail: filia2@bibliotekaswidnik.pl

Telefon kontaktowy: 603447313