Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych 2020

post
autor: sh data publikacji: 18 września 2020 kategoria: 2020 Archiwum SH

Już niedługo nie tylko miłośnicy modelarstwa, ale również wszyscy ceniący życiowe pasje, będą mogli obejrzeć cuda stworzone ludzką ręką.

Wraz ze współorganizatorami  ( Galerią Venus oraz Klubem Modelarskim „Taurus” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku) serdecznie zapraszamy w dniach 2 – 3 października 2020r. do Galerii Venus w Świdniku ( ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17 ) na kolejną odsłonę wielkiego modelarskiego święta – FESTIWAL MODELI KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH 2020.

Tym razem będzie można zobaczyć modele samolotów, czołgów, okrętów i statków, ciężarówki, rakiety, dioramy tematyczne i wiele, wiele innych. Wystawione prace wezmą udział w konkursie i będą oceniane przez jury. Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 18 r. życia) oraz senior.

Festiwalowi modelarskiemu będzie towarzyszyła:
– projekcja reportażu pt. „Pragnienie Wolności”  z okazji 40-lecia Świdnickiego Lipca

Modele można będzie oglądać w godzinach: 12.00-19.00 (sobota).

Strefa Historii (II piętro Galerii Venus), będzie czynna w godzinach: 10.00-19.00 (piątek) i 9.00-18.00 (sobota)

Szczegóły programu na plakacie.

W zakładce „do pobrania” znajdą państwo regulamin festiwalu, karty zgłoszenia dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich.

REJESTRACJA INTERNETOWA:

W celu usprawnienia rejestracji uczestników w dniu rozpoczęcia Festiwalu, Organizator zachęca do wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza on-line.  Rejestracja on-line jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich do piątku 2.10.2020 r. do godz. 12.00

 

zgłoszenie modeli kartonowego

  Telefon:

  Wiek:
  seniorjunior

  Kategoria:

  zgłoszenie modelu plastikowego

   Telefon:

   Wiek:
   seniorjunior

   Kategoria:

    

   Skip to content