Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych, Świdnik 2022

post

Strefa Historii razem z  Klubem Modelarskim „Taurus” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku serdecznie zapraszają w dniach 14 – 15 października 2022r. do Galerii Venus w Świdniku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17) na kolejną odsłonę wielkiego modelarskiego święta – FESTIWAL MODELI KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH 2022.

Po raz kolejny będzie można zobaczyć modele samolotów, czołgów, okrętów i statków, ciężarówki, rakiety, dioramy tematyczne i wiele, wiele innych cudów stworzonych ludzką ręką. Wystawione prace wezmą udział w konkursie i będą oceniane przez jury. Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 18 r. życia) oraz senior.

Modele można będzie oglądać w godzinach: 13.00-18.00 (sobota). Ogłoszenie wyników odbędzie się w holu Galerii Venus o godz.18.00 (sobota).

Strefa Historii (II piętro Galerii Venus) w dniu 14 października będzie czynna w godzinach 9.00-19.00.

W zakładce „do pobrania” znajdą państwo regulamin festiwalu oraz karty zgłoszenia dla uczestników.

REJESTRACJA INTERNETOWA:

W celu usprawnienia rejestracji uczestników w dniu rozpoczęcia Festiwalu, Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza on-line.  Rejestracja on-line jest dostępna od 01.10 do 14.10 2022 r. do godz. 16.00.

Formularz dla modeli kartonowych


  Telefon:

  Wiek:
  seniorjunior

  Kategoria:

  Formularz dla modeli plastikowych


   Telefon:

   Wiek:
   seniorjunior

   Kategoria:

   Skip to content