Dobra wiadomość! Rusza akcja „Lato w mieście” 2021!

data publikacji: 11 czerwca 2021

01.07.2021

godz. 10:00

Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych uczestników moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Tego lata planujemy odwiedzić*:

• Muzeum Wsi Lubelskiej, które oprócz lekcji edukacyjnej przygotowało również grę w podchody,
  • Park Avia,
  • Kino Lot,
  • Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu, w którym dzieci zagrają w grę terenową „Leśna Kwatera”,
  • Park Linowy w Zwierzyńcu,
  • Magiczne ogrody – czyli pierwszy w Polsce rodzinny ogród tematyczny, stworzony w oparciu o oryginalną baśniową historię.

W tym roku półkolonie odbędą się w dwóch turnusach wakacyjnych:

• I turnus: 09.08.2021 – 13.08.2021
  • II turnus: 16.08.2021 – 20.08.2021

Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6 – 10 lat zamieszkałe na terenie miasta Świdnik.
Informujemy, że podczas Akcji ,,Lato w mieście”, dane dziecko może wziąć udział tylko w jednym turnusie podczas całej Akcji.

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE prowadzone będą od 01.07.2021 od. godz. 10.00

w zakładce: https://mok.swidnik.pl/polkolonie/

Opłata za półkolonie Akcja ,,Lato w mieście” 2021 wynosi  250,00 zł brutto.

Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 45 miejsc na każdy turnus.

Na półkolonie Akcja „Lato w mieście” obowiązują tylko i wyłącznie zapisy online.

Brak jest możliwości rezerwacji miejsc i zapisów osobiście lub telefonicznie.

Aby dokonać zapisu należy wejść na stronę https://mok.swidnik.pl/polkolonie/. Po dokładnym zapoznaniu się z Regulaminem Akcji Lato w mieście 2021, który szczegółowo opisuje sposób rezerwacji należy w terminie 3 dni roboczych od dokonania płatności dostarczyć prawidłowo wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców/opiekunów prawnych kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku

W przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie wraz z kartą kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.

Regulamin Akcji oraz  karta uczestnika a także szczegółowy plan półkolonii  będą udostępnione na naszej stronie już wkrótce !!!

* Program może ulec zmianie.