Soyka Solo w Świdniku – NOWY TERMIN

post
data publikacji: 12 marca 2021

30.05.2021

sala widowiskowa

godz. 20:00

grupowy - 60 zł. ulgowy - 65 zł. normalny - 70 zł.

UWAGA!

W związku z związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz nałożonymi obostrzeniami koncert Stanisława Soyki zostaje przełożony na 30 maja 2021 r.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Istnieje także możliwość zwrotu zakupionych już biletów w kasie kina Lot


Zapraszamy Państwa na koncert artysty należącego od lat do grona największych osobowości polskiej sceny muzycznej! Na świdnickiej scenie wystąpi…

Stanisław Soyka – wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor. Kreator muzycznej wyobraźni, którego muzyka to magiczny przekaz emocji. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka też przed wielkimi problemami współczesności.

To artysta niezwykle charyzmatyczny, który wypracował własny, niepowtarzalny muzyczny język, a jego styl rozpoznaje się już od pierwszych dźwięków. Od lat podbija serca publiczności, a bogactw repertuaru może przyprawić o zawrót głowy!  W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki z wydanego niedawno albumu „Muzyka i słowa Stanisław Soyka” (nominowanego do nagrody FRYDERYK 2020). Zabrzmią utwory do wierszy poetów i nie tylko, m.in. Leopolda Staffa, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Agnieszki Osieckiej, a także klasyki Czesława Niemena z monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.

Warto wybrać się na ten koncert Soyki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności…

Przyjdźcie, by przekonacie się o tym osobiście.

To będzie „Cud Pamięci”…