Dni Świdnika 2010

post
data publikacji: 19 kwietnia 2017

09.07.2010

Stadion Avia Świdnik

godz. 15:00

2,00 zł

09.07.2010 r.

15:00     COMEYAH

16:30     ACUTE – MIND

18:00     DIANA ŚWIDER

19:30     SOFA

22:00     O.S.T.R.

 

10.07.2010 r.

14:00     AdHD

15:30     LONDYN

16:45    MIETEK JURECKI

18:30    WHISKY

20:00    THE-Q

22:00     HEY

 

11.07.2010 r.

14:00  HELICOPTERS BRASS ORCHESTRA

15:00    ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO FUX

15:30    ZESPÓŁ WOKALNY FABRYKA POMARAŃCZY

16:30    MUSICAL DLA DZIECI  „Czerwony kapturek – zupełnie inna historia”

18:00     NORBI

19:30   TOMASZ KORPANTY

21:00     BUDKA SUFLERA

22.45  POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

 

Imprezy towarzyszące:

  • Zlot Motocykli WSK – 10.07. od godz.13.00, w programie m.in.: wystawa motocykli w bazie zlotu, parada motocyklistów ulicami Świdnika, pokazy ratownictwa, konkurencje sprawnościowe oraz konkursy
  • Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym – 10.07.  godz. 11:00 – 16:00 ( plac przed kinem „Lot”, tor przy skateparku)
  • Zawody w strzelectwie sportowym – 10.07. godz. 14:00 –18:00 (strzelnica w Świdniku)
  • Akcja Honorowego Oddawania Krwi i Rejestracja Dawców Szpiku Kostnego „Krwiodawcy Dla Życia i Wolności” – 10.07.  godz. 14:00 –17:00 (pawilon sportowy Avii)
  • V Międzynarodowe Zawody Spadochronowe – 10 – 11.07. (boisko treningowe Avii)
  • Rajd Rowerowy Świdnik – Gdańsk (organizator – klub rowerowy Alfa), start 09.07. godz. 10:00 z Placu Konstytucji 3 maja
  • Rajd Samochodowy o Puchar Świdnika- 11.07. godz. 9:00 – 18:00, start i meta przy lotnisku (prolog  – górka przy osiedlu Brzeziny II, odcinki specjalne – las „Wilcze Doły”)
  • „Ku Grunwaldowi”  – prezentacja obozu wojskowego – 9.07. godz. 15:00 -20:00 oraz 10-11.07. godz. 14:00 -20:00. Diorama, w której skład wejdą dwa zrekonstruowane namioty historyczne, kuchnia obozowa i repliki ceramiki średniowiecznej, podstawowe umeblowanie.W ramach prezentacji odbędą się również pokazy szermierki oraz dawnego rzemiosła ( w tym m.in. produkcji nitowanych kolczug oraz strojów historycznych).
  • Animacje dla najmłodszych – 10 – 11.07. godz. 16:00 -20:00. W programie  m.in.: nauka żonglerki, malowanie twarzy, zabawy i konkursy z nagrodami
  • Atrakcje dla dzieci m.in. pompowane zjeżdżalnie i zamki
  • Bicie monet okolicznościowych