Koncert Charytatywny na budowę studni w Chinsapo w Malawi

Miejski Ośrodek Kultury, al. Lotników Polskich 24

nie dotyczy
Organizator: MOK Świdnik

Zapraszamy na koncert charytatywny z okazji Międzynarodowego Tygodnia Misyjnego.
Kiedy? – W sobotę, 23 października, o godz. 16:00.
Gdzie? – W Miejskim Ośrodku Kultury (kino „Lot”) w Świdniku.

Uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku zaprezentują godzinny koncert, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na budowę studni w Chinsapo w Malawi, gdzie posługuje o. Paweł Patyk ze Zgromadzenia Ojców Białych Misjonarzy Afryki. W programie koncertu znajdą się utwory nie tylko muzyki klasycznej, ale także rozrywkowej, filmowej i musicalowej. Pomiędzy utworami będą wyświetlane zdjęcia oraz filmiki z wioski Chinsapo, aby lepiej zapoznać odbiorców z problemami gospodarczymi i społecznymi tamtejszej społeczności.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, natomiast po koncercie będzie możliwość zakupu cegiełek w postaci gadżetów misyjnych: kubków z mapą Afryki, kalendarzy, kawy misyjnej z Etiopii i wiele innych.