Warsztaty Muzyki Gospel

post
data publikacji: 14 kwietnia 2017

14.09.2012

godz. 17:00

Organizator:

Czy lubisz śpiewać i pragniesz rozwijać swe umiejętności wokalne? Czy szukasz możliwości uczenia się od najlepszych wokalistów i trenerów wokalnych? Czy wciąż ci brak muzycznych spotkań z ludźmi, szukających żywej i wartościowej muzyki?

Po raz pierwszy w Świdniku będzie okazja by uczestniczyć w Warsztatach Muzyki Gospel, jakie odbędą się ramach III Ogólnopolskiego Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej MARANATHA. To już trzecia edycja tego festiwalu, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Podczas warsztatów stworzymy duży chór, który wspólnie zaśpiewa podczas radosnego, finałowego koncertu. To będzie niezwykłe święto muzyki gospel w Świdniku!

Zajęcia warsztatowe oraz koncert finałowy poprowadzą Grzegorz Głuch (Gospel Rain, TGD, aranżer i chórmistrz telewizyjnej „Bitwy na Głosy”), Sylwia Piotrowska oraz Jakub Piotrowski (Gospel Rain, Studio Jazzu i Muzyki Rozrywkowej J’Sound) oraz inni wokaliści i muzycy Gospel Rain. W czasie warsztatów będzie przede wszystkim okazja do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w pełnej, wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wspólnie wykonane podczas finałowego koncertu. Warsztaty mają także na celu rozwijanie umiejętności wokalnych, poprzez wspólne zajęcia emisyjne, powadzone przez najlepszych specjalistów z tej dziedziny muzyki. Niewątpliwie warsztaty będą też okazją do integracji społeczności ludzi mających pasję do wspólnego i radosnego śpiewania.

Plan naszego trzydniowego wydarzenia przewiduje zajęcia warsztatowe (próby, zajęcia emisyjne) w piątek 14 września (godz. 17.00-20.00), sobotę 15 września (godz. 9.30-12.00 oraz 15.00-18.30). W niedzielę 16 września odbędzie się próba (10.00-13.00) oraz koncert finałowy, który rozpocznie się o godzinie 18.00.

 

Nabór zainteresowanych do udziału w warsztatach będzie trwać w terminie 13 sierpnia – 10 września 2012 oraz odbywać się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej:

www.gospelrain.pl/warsztaty2012

Bezpośrednio pod zakończeniu terminu naboru uczestnicy otrzymają potwierdzenia przyjęcia oraz szczegółowy plan warsztatów i niezbędne materiały.

Nie zwlekaj do ostatniej chwili, lista miejsc jest ograniczona!

Dodatkowe informacje dodatkowe o warsztatach:

Karolina Deptuś

tel. (+48) 505 732 765

Magdalena Głuch

Tel. (+48) 509 747 505

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!