Aparat za fotkę 2019

post
data publikacji: 20 sierpnia 2019

19.08.2019

godz. 08:00

Organizator:

Rozpoczynamy kolejną edycję naszej fotograficznej zabawy „Aparat za fotkę”. Podzielcie się z nami swoimi letnimi wspomnieniami i pokażcie, gdzie na wakacje zabraliście Głos Świdnika.

Co roku zabawa portalu Świdnik – wysokich lotów i Głosu Świdnika cieszy się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie chętnych do zgarnięcia aż trzech aparatów.

Tegoroczna edycja zabawy została podzielona na dwie kategorie. Do pierwszej, „Moje wakacje”, możecie zgłaszać zdjęcia z waszych letnich wojaży, natomiast druga została zatytułowana „Głos Świdnika na wakacjach”. Można do niej przesyłać fotografie na których, oprócz letnich widoków pojawi się także papierowe wydanie tygodnika. W obu kategoriach nagrodami głównymi są lustrzanki cyfrowe.

Na Wasze zdjęcia, maksymalnie 5, czekamy do 31 sierpnia, pod adresem mailowym: portal@poczta.e-swidnik.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu.

Podobnie, jak w poprzednich latach, również internauci wybiorą swojego faworyta. Będą mogli głosować na fotografie zgłoszone do obu konkursowych kategorii. Twórca zdjęcia, na które zagłosuje najwięcej osób, wygra kompaktowy aparat cyfrowy.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc REGULAMIN 16 KB 165
doc KARTA ZGŁOSZENIA 2019 - osoba niepełnoletnia 44 KB 113
doc KARTA ZGŁOSZENIA - osoba pełnoletnia 43 KB 138