Aleksandra Zyskowska – online

post
data publikacji: 24 czerwca 2020

18.05.2020

wystawa online

godz. 10:00

Wirtualna Galeria „Za Szybą” przedstawia  obrazy Aleksandry Zyskowskiej. Ich tematyka, choć z pozoru prosta, to w rzeczywistości jest niesamowicie oryginalna i zachwycająca. Kury  i koguty , to główni bohaterowie obrazów Aleksandry. Jesteście ciekawi „ptasiej sztuki”?

A l e k s a n d r a Z y s k o w s k a urodziła się w 1984 roku w Lublinie. W latach 2003-2008 studiowała na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej , gdzie obroniła dyplom w pracowni Prof. Mieczysława Hermana. W 2010 r. ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej na kierunku Wzornictwo Przemysłowe, gdzie otrzymała nagrodę za najlepszy dyplom. Uczestniczka wielu wystaw. Obecnie zajmuje się tatuażem. Mieszka i tworzy w Lublinie.

Wystawa Online

Wirtualna Galeria "Za Szybą" przedstawia Wam obrazy Aleksandry Zyskowskiej. 🖌 🎨 Ich tematyka, choć z pozoru prosta, to w rzeczywistości jest niesamowicie oryginalna i zachwycająca. Kury 🐔 i Koguty 🐓, to główni boharetowie obrazów Aleksandry. Jesteście ciekawi "ptasiej sztuki"? Koniecznie obejrzyjcie filmik. 😍 A l e k s a n d r a Z y s k o w s k a urodzona w 1984r w Lublinie. W latach 2003-2008 studiowała na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marie Curie Sklodowskiej w Lublinie, gdzie obroniła dyplom w pracowni Prof. Mieczysława Hermana. 🎓 🎨 W 2010 r. ukonczyła studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej na kierunku Wzornictwo Przemysłowe, gdzie otrzymała nagrodę za najlepszy dyplom. 🏆 Uczestniczka wielu wystaw. Obecnie zajmuje się tatuażem. ✍ Mieszka i tworzy w Lublinie 🏫

Opublikowany przez MOK w Świdniku Poniedziałek, 18 maja 2020