Historia pewnego zdjęcia na bis

data publikacji: 14 kwietnia 2017

08.11.2012

Galeria Venus, II piętro

wstęp wolny

W ubiegłbym roku odbyła się pierwsza edycja wystawy „Historia pewnego zdjęcia”, która cieszyła się ogromną popularnością wśród świdniczan. Wielu z nich odnajdywało się na prezentowanych fotografiach, część również donosiło swoje zbiory. Na wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości mieszkańców naszego miasta, z którymi spotykaliśmy się podczas nagrywania wspomnień w ramach projektu „NIEzapomniane historie”. Pozyskaliśmy mnóstwo nowych, ciekawych, nigdy nie publikowanych zdjęć, o czym przekonać się będzie można na wystawie. Podczas wernisażu będzie można zobaczyć projekcję multimedialną dotyczącą Świdnika. Naszych gości zapraszamy także na słodki poczęstunek. Ekspozycję będzie można oglądać do 7 grudnia.