Koncert Noworoczny on-line

post
data publikacji: 26 stycznia 2021

30.01.2021

godz. 11:00

Organizator:

Koncert Noworoczny w wykonaniu świdnickiej Helicopters Brass Orchestra od wielu lat cieszył się olbrzymią sympatią i zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, którzy wypełniali podczas niego salę widowiskową Centrum Kultury po brzegi. Stał się już tradycją i wydarzeniem, które na stałe wpisało się w kulturalny kalendarz miejskich wydarzeń.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami nie możemy jak co roku, w normalnej formie, zorganizować tego wspaniałego, tradycyjnego Koncertu, jednak chcąc podtrzymywać tradycję, planujemy, 30 stycznia o godz. 11.00, pokazać występ w wykonaniu muzycznej perełki naszego miasta w formie on-line. Koncert będzie dostępny na kanale YouTube portalu Świdnik – wysokich lotów, na fb MOK oraz naszej stronie internetowej mok.swidnik.pl. To kolejne wyzwanie, przed którym, jako Miejski Ośrodek Kultury, stajemy podczas pandemii. Mamy jednak nadzieję, że dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy streamingowej sprostamy temu zadaniu, a Państwo będą mogli cieszyć się piękną muzyką we własnych domach. Podczas występu zabrzmią takie utwory jak: Glenn Miller in concert, Bella Ciao, The stripper, Family guy czy Respect/Think.

Orkiestra zagra pod batutą Rafała Maruszaka.

Życzymy Państwu miłych wrażeń, licząc jednocześnie, że w przyszłym roku, spotkamy się znowu w progach Miejskiego Ośrodka Kultury, oklaskom i bisom nie będzie końca, a salę wypełnią dźwięki słynnego Marsza Radeckiegio.