Koncert Wiedeński – nowy termin

post
data publikacji: 25 listopada 2019

15.10.2021

sala widowiskowa

godz. 18:30

85,00 zł/os.

Informujemy, że zaplanowany Koncert Wiedeński został przełożony na 15.10.2021 (godz. 18.30).

Przeboje króla walca – Johanna Straussa, arie z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, „Usta milczą dusza śpiewa” czy słynny „Marsz Radeckiego” – to tylko niektóre z ponadczasowych dział, które zapisały się w historii muzyki, a które zabrzmią na świdnickiej scenie podczas Koncertu Wiedeńskiego. Wydarzenie to programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Fantastyczni soliści operowi obdarzeni wspaniałymi głosami oraz towarzyszący im wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tej gali nie można przegapić!

Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia!
Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów. Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe, muzyczne widowisko.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.